Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Pirmdiena, 24. aprīlis
8:18
Laika ziņu un gaisa kvalitātes modulis *

Portāla Jelgava.lv pirmajā lapā kreisajā pusē izvietots laika ziņu un gaisa kvalitātes mērījumu atspoguļošanas modulis.

Laika ziņu dati tiek ņemti un atjaunināti ik pēc 20 minūtēm no meteoroloģiskās stacijas, kas atrodas Rīgas ielas un Brīvības bulvāra krustojumā, un pagaidām atspoguļoti testa režīmā. Meteoroloģisko staciju darbību nodrošina Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde "Pilsētsaimniecība".

Gaisa kvalitātes mērījumus vairākas reizes mēnesī veic atbildīgais speciālists no Jelgavas pilsētas pašvaldības.

Moduļa lietošana

Sadaļā "Laika ziņas" apskatāmi jaunākie dati par gaisa temperatūru, relatīvo mitrumu,  nokrišņu daudzumu, redzamību un vēja virzienu un stiprumu.

Sadaļā "Gaisa kvalitāte" apskatāmi slāpekļa dioksīda (NO2) un cieto daļiņu (putekļi) pēdējā mērījuma rezultāti. Pēc Latvijas valsts Ministru kabineta noteiktajām normāma pieļaujamā slāpekļa dioksīda koncentrācija gaisā ir 200 µg/m3 un pieļaujamā putekļu koncentrācija ir 50 µg/m3.

Moduļa apakšā pieejama izvēlne "Datu arhīvs". Uzklikšķinot uz tās tiks atvērts mērījumu arhīvs par esošo mēnesi. Ja vēlaties aplūkot mērījumu rezultus citā periodā, virs arhīva iespējams izvēlēties gadu un mēnesi, kurš jūs interesē - ar nosacījumu, ka ir pieejami dati par šo laiku. Arhīva datus iespējams aplūkot gan tekstuāli, gan grafiku veidā. Arī datu attēlojuma veidu iespējams izvēlēties arhīva augšējā daļā.
  
www.jelgava.lv © 2002-2017, Izstrādājis SIA DatorCentrs