Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Mirdza, Žanete, Žanna
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Ceturtdiena, 23. marts
4:24
Pilsētas ziņas RSS
Aicina pieteikties Zelta pārus (22.03.2017.) Komentēt
Pilsētas svētku laikā Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš rīko svinīgo pieņemšanu pāriem, kas 2017. gadā atzīmē 50 kopdzīves gadu jubileju. Šogad mūsu pilsētas stiprās ģimenes tiks godinātas 25. maijā pulksten 14 Ģ. Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā.
Vidusskolēni aicināti uz LLU Jauno zemes ierīkotāju un mērnieku skolu (22.03.2017.) Komentēt
24. martā jau trešo gadu durvis vērs Jauno zemes ierīkotāju un mērnieku skola, kas ir izzinošs, izglītojoši izklaidējošs pasākums 10. – 12. klašu skolēniem. Piedalīties aicināts katrs, kurš interesējas par zemes izmatošanu, teritorijas projektēšanu un plānošanu, nekustamo īpašumu un tā vērtēšanu, mērniecības pamatiem, mērniecības instrumentiem, kartēm un to izgatavošanu.
Jelgavnieki aicināti iesniegt pieteikumus pilsētas augstākajiem apbalvojumiem (22.03.2017.) Komentēt
Mūsu pilsētai maijs ir īpašs mēnesis, kad ar rosību, spilgtām emocijām un sajūtām lielie un mazie jelgavnieki aktīvi piedalās pilsētas svētku norisēs un ar lepnumu svētkus veido paši, apliecinot savu piederību Jelgavai. Pilsētas svētkos tradicionāli godināsim tos jelgavniekus, kas ar savām idejām un darbu veicinājuši Jelgavas izaugsmi. Lai apzinātu šos cilvēkus un novērtētu viņu ieguldījumu, aicinām no 22. marta līdz 7.aprīlim aicināti pieteikt kandidātus apbalvošanai ar Jelgavas pilsētas augstākajiem apbalvojumiem “Goda zīme” un “Goda raksts”.
Vārtus vērs starptautisks festivāls ķermenim, dvēselei un veselībai (22.03.2017.) Komentēt
20. un 21. maijā Jelgavā, Pasta salā, otro gadu pēc kārtas vārtus vērs starptautiskais festivāls HELSUS.  “Ķermenim, Dvēselei, Veselībai” arī šogad ir festivāla atslēgas vārdi, veidojot Dvēseles, Fiziskās kultūras, Vides, Veselības, Uztura, Sevis izziņas un Bērnu/Izglītības tematiskos dārzus.
Jelgavnieki lielisko sezonu noslēdz ar bronzu (22.03.2017.) Komentēt
Latvijas hokeja Virslīgas pusfināla izšķirošajā piektajā mačā “Zemgale/LLU” Vidzemes ledus hallē ar 1:3 piekāpās Ogres “Kurbadam”. Haralda Vasiļjeva vadībā mūsējie demonstrēja labāko hokeju kluba pastāvēšanas vēsturē un otrdienas vakarā bija nonākuši soli no vēsturiska fināla. Vienīgos vārtus jelgavnieku labā guva aizsargs Eduards Hugo Jansons, līdz ar to Jelgavas hokejisti šosezon ieguvuši Latvijas čempionāta bronzu.
Iespēja pilnveidot e-prasmes (22.03.2017.) Komentēt
No 27. marta līdz 2. aprīlim visā Latvijā jau astoto gadu notiks E-prasmju nedēļa. Jelgavnieki savas e- prasmes aicināti pilnveidot Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC), pilsētas bibliotēkās, LLU, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā un Nodarbinātības valsts aģentūrā.
Bezmaksas latviešu valodas kursi (21.03.2017.) Komentēt
Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs 2017. gada 3. aprīlī uzsāk kursantu reģistrāciju projektā “Latviešu valodas apguves un pilnveides kursi pieaugušajiem Jelgavā”.
 
Seminārs vecākiem par digitālā laikmeta izaicinājumiem (21.03.2017.) Komentēt
Otrdien, 28. martā, pulksten 18  Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) bērnu un jauniešu vecāki aicināti uz bezmaksas semināru “Izaicinājumi vecākiem digitālajā laikmetā”, kurā lektori stāstīs par atbildīgu digitālo tehnoloģiju lietošanu ģimenē.
Seminārs par iesniedzamajām nodokļu deklarācijām un pārskatiem (21.03.2017.) Komentēt
4. aprīlī pulksten 10 Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) notiks nākamais pašvaldības un Valsts ieņēmumu dienesta (VID) rīkotais bezmaksas seminārs, divās daļās – teorētiskā lekcija un praktiskā nodarbība.
Saslimstība ar gripu atkal pieaugusi (21.03.2017.) Komentēt
Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) informē, ka saskaņā ar aktuālajiem datiem Jelgavā joprojām ir gripas epidēmija. Šobrīd saslimstība ar gripu ir 168,4 saslimušie uz 100 000 iedzīvotāju jeb seši cilvēki.
 


 
www.jelgava.lv © 2002-2017, Izstrādājis SIA DatorCentrs