Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Pirmdiena, 24. aprīlis
8:20
Pilsētas ziņas RSS
draugiem.lvtwitter.comfacebook.com
Jelgavnieki aktīvi piedalās Lielajā talkā 25.04.2015. 14:00 drukāt
Klikšķināt, lai skatītu galeriju
Šodien, 25.aprīlī, jelgavnieki aktīvi piedalījās Lielajā talkā. Šogad talkai pieteikti 95 objekti pilsētā un vairāk nekā 2000 talcinieki. Lai pateiktos par padarīto, vairākas talkošanas vietas apmeklēja Jelgavas pilsētas domes vadība un SIA „Zemgales Eko” valdes loceklis Aleksejs Jankovskis.

Jelgavas pilsētas domes vadība gādāja par bērnu un jauniešu centra "Junda" nometnes "Lediņi" sakopšanu un papildināšanu ar jauniem kokiem un košumaugiem.

Lielās talkas koordinators Jelgavā A.Jankovskis informē, ka pirms Lielās talkas Jelgavā bija pieteikti vairāk nekā 80 objekti un reģistrējušies gandrīz 1800 talcinieku, taču šorīt sāka zvanīt telefons un pieteicās jauni talcinieki. A.Jankovskis paredz, ka divās vai trīs dienās visi objekti būs apbraukāti un atkritumi no tiem izvesti uz „Brakšķiem”.

Kā pateicību par aktivitāti talcinieki saņēma suvenīrus ar pilsētas simboliku un piemiņas veltes no uzņēmuma „Zemgales EKO”.

Talkas vietas bija jāpiesaka SIA „Zemgales EKO”, kas ir Lielās talkas koordinators Jelgavā. Tas bija nepieciešams, lai talciniekus nodrošinātu ar maisiem un pēc tam varētu organizēt piepildīto maisu izvešanu, kas šogad ir zili.


Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē
Komentāri
Pašlaik nav neviena komentāra!


 
www.jelgava.lv © 2002-2017, Izstrādājis SIA DatorCentrs