Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Pirmdiena, 24. aprīlis
8:19
Pilsētas ziņas RSS
draugiem.lvtwitter.comfacebook.com
Sestdien – Lielā talka 21.04.2016. 09:52 drukāt
Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs
Sestdien Jelgavā notiks Lielā talka. Līdz otrdienai mūsu pilsētā talkai jau bija pieteikušies 1648 cilvēki, kuri gatavi iesaistīties gan Jelgavas sakopšanas, gan labiekārtošanas darbos. Pieteikties talkošanai un pieteikt talkas vietas var līdz pat sestdienai.

Nedēļas sākumā Jelgavā bija pieteikta 61 talkošanas vieta, kur paredzēts ne vien vākt atkritumus, bet arī labiekārtot apkārtni. Pieteikšanās aktivitātei turpinās līdz pat Lielās talkas norises dienai, un darbs noteikti atradīsies arī tiem iedzīvotājiem, kuri pievērsties apkārtnes sakopšanai izlems tikai sestdien.

Jelgavnieki Lielajā talkā apņēmušies sakopt daudzdzīvokļu namu, izglītības iestāžu un uzņēmumu teritorijas, piemiņas vietas, labiekārtot iecienītas atpūtas un pastaigu vietas, sakopt apkārtni Lielupes, Driksas, Svētes un Platones upes krastos, kā arī citviet.

Piebilstams, ka pilsētā ir vairākas iedzīvotāju piedrazotas vietas, kur sestdien īpaši būtu nepieciešamas talcinieku rokas, taču pagaidām to sakopšanā pieteicies vien neliels iedzīvotāju skaits. Tādas vietas ir Pilssalas daļa, kur mīt savvaļas zirgi, Kārniņu dīķa apkārtne, Robežu iela 1, Putnu ielas gals pie Svētes upes un Atmodas iela pie garāžām. Tāpēc ikviens, kurš vēl nav izlēmis, kur talkot sestdien, aicināts pieteikties.

Lai apzinātu visas vietas, kurās iecerēts talkot, un talciniekus nodrošinātu ar darbam nepieciešamo, tostarp pēc tam organizētu atkritumu izvešanu, jelgavnieki līdz talkas dienai aicināti reģistrēties mājas lapā www.talkas.lv, norādot organizētās talkas vietu, plānotos darbus un kontaktinformāciju. Pieteikties talkošanai un ziņot par pilsētā pamanītām vietām, ko Lielajā talkā vajadzētu sakopt, var arī, sazinoties ar SIA “Zemgales Eko” valdes locekli un Lielās talkas koordinatoru Jelgavā Alekseju Jankovski pa tālruni 29357119, 63023511 vai e-pastu .

Šogad Lielās talkas maisi ir baltā krāsā, un Jelgavai piešķirti 4000 maisu. Katra maisa tilpums – 50 litru. Maisus un darba cimdus, ar ko arī talcinieki tiks nodrošināti, oficiāli reģistrēto talku atbildīgie, iepriekš vienojoties ar A.Jankovski, var saņemt Ganību ielā 84.

Lielā talka norisināsies visā Latvijā vienlaicīgi – no pulksten 9 līdz 15. Jāpiebilst, ka talcinieki aicināti parūpēties ne tikai par apņēmības pilnu garastāvokli sakopt savu pilsētu, bet arī par strādāšanai atbilstošu apģērbu.


Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē
Komentāri
Pašlaik nav neviena komentāra!


 
www.jelgava.lv © 2002-2017, Izstrādājis SIA DatorCentrs