Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Ariadne, Eleonora
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Otrdiena, 21. februāris
16:20
Uzņēmējdarbības ziņas RSS
Uzņēmums ‘’Silva’’ iegūst galveno balvu (17.02.2017.) Komentēt (1)
Rīgas domes sēžu zālē tika sumināti konkursa ‘’Latvijas labākais tirgotājs 2016’’ dalībnieki. Galvenās balvas saņēmēju vidū iekļuva Jelgavas uzņēmums SIA ‘’Viktorija B’’, kas jelgavniekiem pazīstams kā bistro un konditorejas uzņēmums ‘’Silva’’.
LLU Gada balvu pasniegšana konkursā ‘’Uzņēmējs nākotnei’’ (16.02.2017.) Komentēt
17. februārī Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU), Jelgavas pilī, pirmo reizi tiks pasniegtas Gada balvas konkursā ‘’Uzņēmējs nākotnei’’. Šī tradīcija universitātē iedibināta, lai godinātu uzņēmējus Latvijā, kuri sadarbībā ar LLU zinātniekiem inovācijas tautsaimniecības nozaru vajadzībām, snieguši ieguldījumu pētniecībā un studiju procesa nodrošinājumā.
Jelgavas Biznesa inkubatorā – pirmie septiņi uzņēmumi (02.02.2017.) Komentēt
Jelgavas Biznesa inkubatorā tiks uzņemti septiņi uzņēmumi. Pieci no tiem ir Jelgavas uzņēmumi: pārtikas ražotājs ‘’ZetZsnacks’’, apģērbu ražotājs ‘’Tilu’’, kosmētikas ražotājs ‘’Anne Export’’ un divi IT uzņēmumi – ‘’Cloud Enterprise Systems’’ un ‘’Self Servise Terminals’’. Savukārt divi uzņēmumi ir no Dobeles: dzērienu ražotājs ‘’Dabas dots’’ un industriālās pakošanas uzņēmums ‘’Latvia Packing’’.
ZRKAC aicina uz praktisku semināru (31.01.2017.) Komentēt
8. februārī no pulksten 14 līdz 17 notiks bezmaksas praktiskais seminārs “Stāstu spēks”. Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) atzīmē 20 darbības gadus un savā jubilejā dāvina īpašu dzimšanas dienas pasākuma ciklu.
Seminārs jaunreģistrētajiem nodokļu maksātājiem (31.01.2017.) Komentēt
Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) 7. februārī pulksten 10 sadarbībā ar VID notiks kārtējais seminārs fiziskām personām – jaunreģistrētajiem nodokļu maksātājiem, kas turpina pagājušajā gadā iesākto izglītojošo pasākumu ciklu.
Svinīgi atklāts Jelgavas biznesa inkubators (28.01.2017.) Komentēt
Piektdien, 27. janvārī, Peldu ielā 7 ar svinīgu pasākumu atklāts Jelgavas biznesa inkubators, kurā klātesošos uzrunāja Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Andris Ozols un Jelgavas biznesa inkubatora vadītājs Ņikita Kazakevičs.
Svinīgā pasākumā atklās biznesa inkubatoru (25.01.2017.) Komentēt
Piektdien, 27. janvārī, pulksten 15 Peldu ielā 7 ar svinīgu pasākumu tiks atklāts Jelgavas biznesa inkubators. Atklāšanas pasākumā piedalīsies Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Andris Ozols un Jelgavas biznesa inkubatora vadītājs Ņikita Kazakevičs.
Aicina pieteikties dalībai “Uzņēmēju dienās Zemgalē 2017” (22.01.2017.) Komentēt
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Jelgavas pilsētu un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociāciju aicina pieteikties uzņēmējus dalībai “Uzņēmēju dienās Zemgalē 2017”, kas notiks 28. un 29. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā, Kronvalda ielā 24.
Atkārtoti iesniedz iesniegumu par būvniecības ieceri (19.01.2017.) Komentēt
19. janvārī SIA “Auras centrs” atkārtoti Jelgavas pilsētas Būvvaldei iesniedza iesniegumu par būvniecības ieceri tirdzniecības ēkas būvniecībai Cukura ielā 2, papildu lūdzot pagarināt būvniecības ieceres izskatīšanas laiku līdz 2017. gada 17. februārim. Jelgavas pilsētas Būvvalde iesniegtos dokumentus izskatīs normatīvajos aktos noteiktā laikā.
Ārvalstu uzņēmumi turpina attīstīties (12.01.2017.) Komentēt
Jelgavā ir virkne uzņēmumu ar ārvalstu kapitālu, kas turpina attīstīties un paplašina savas ražošanas jaudas. Īpaši tas jūtams metālapstrādes un citās apstrādes rūpniecības jomās. Pērn savas ražošanas attīstībā investējuši tādi pilsētas uzņēmumi kā “AKG Thermotechnik Lettland”, “SFM Latvija”, “TS Rīga” un citi.
Pašvaldībai prezentē projekta ideju par multimodālā loģistikas centra izveidi (27.12.2016.) Komentēt
Otrdien, 27.decembrī, pašvaldības pārstāvjiem un citiem potenciālajiem projekta partneriem kompānijas “Beijing Yisheng” valdes priekšsēdētājs Luo Sudong un „Woodison Investment LP” pilnvarotā persona Juris Šabašovs prezentēja Latvijas-Ķīnas projektu, kura mērķis ir Latvijas modernākā multimodālā centra “Cargo Center JELGAVA” izveidošana Jelgavā, bijušā lidlauka teritorijā uz transporta koridora "Eiropa - Krievija - Āzija" ass.
 
www.jelgava.lv © 2002-2017, Izstrādājis SIA DatorCentrs