Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Mirdza, Žanete, Žanna
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Ceturtdiena, 23. marts
4:09
Uzņēmējdarbības ziņas RSS
Palīdzēs aizpildīt gada deklarācijas (26.02.2017.) Komentēt
7. martā no pulksten 10 Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC), Svētes ielā 33, notiks kārtējais pašvaldības un VID rīkotais bezmaksas seminārs. Tā būs praktiska nodarbība pie datora saimnieciskās darbības veicējiem, kā arī fiziskām personām – iedzīvotāju ienākuma nodokļa deklarācijas aizpildīšana.
Piena pārstrādes uzņēmumā – vācu investīcijas (23.02.2017.) Komentēt
Vācijas koncerns ‘’Fude + Serrahn Milchprodukte’’ kļuvis par piena pārstrādes uzņēmuma ‘’Latvijas piens’’ dalībnieku ar 75% daļu un plāno ieguldīt ievērojamas investīcijas. Investīciju plāns jau ir apstiprināts, taču precīzs plānoto investīciju apjoms vēl netiek atklāts.
Var saņemt finansējumu bezdarbnieka apmācībai darba vidē (22.02.2017.) Komentēt
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina uzņēmumus pieteikties ‘’Apmācība pie darba devēja’’, kas paredz apmācīt bezdarbnieku konkrētā uzņēmumā, pēc tam noteiktu laiku nodrošinot darbu. 2017. gadā Jelgavas filiālē plānots izveidot sešas praktiskās apmācības darba vietās.
Uzņēmums ‘’Silva’’ iegūst galveno balvu (17.02.2017.) Komentēt (1)
Rīgas domes sēžu zālē tika sumināti konkursa ‘’Latvijas labākais tirgotājs 2016’’ dalībnieki. Galvenās balvas saņēmēju vidū iekļuva Jelgavas uzņēmums SIA ‘’Viktorija B’’, kas jelgavniekiem pazīstams kā bistro un konditorejas uzņēmums ‘’Silva’’.
LLU Gada balvu pasniegšana konkursā ‘’Uzņēmējs nākotnei’’ (16.02.2017.) Komentēt
17. februārī Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU), Jelgavas pilī, pirmo reizi tiks pasniegtas Gada balvas konkursā ‘’Uzņēmējs nākotnei’’. Šī tradīcija universitātē iedibināta, lai godinātu uzņēmējus Latvijā, kuri sadarbībā ar LLU zinātniekiem inovācijas tautsaimniecības nozaru vajadzībām, snieguši ieguldījumu pētniecībā un studiju procesa nodrošinājumā.
Jelgavas Biznesa inkubatorā – pirmie septiņi uzņēmumi (02.02.2017.) Komentēt
Jelgavas Biznesa inkubatorā tiks uzņemti septiņi uzņēmumi. Pieci no tiem ir Jelgavas uzņēmumi: pārtikas ražotājs ‘’ZetZsnacks’’, apģērbu ražotājs ‘’Tilu’’, kosmētikas ražotājs ‘’Anne Export’’ un divi IT uzņēmumi – ‘’Cloud Enterprise Systems’’ un ‘’Self Servise Terminals’’. Savukārt divi uzņēmumi ir no Dobeles: dzērienu ražotājs ‘’Dabas dots’’ un industriālās pakošanas uzņēmums ‘’Latvia Packing’’.
Svinīgi atklāts Jelgavas biznesa inkubators (28.01.2017.) Komentēt
Piektdien, 27. janvārī, Peldu ielā 7 ar svinīgu pasākumu atklāts Jelgavas biznesa inkubators, kurā klātesošos uzrunāja Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Andris Ozols un Jelgavas biznesa inkubatora vadītājs Ņikita Kazakevičs.
Aicina pieteikties dalībai “Uzņēmēju dienās Zemgalē 2017” (22.01.2017.) Komentēt
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Jelgavas pilsētu un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociāciju aicina pieteikties uzņēmējus dalībai “Uzņēmēju dienās Zemgalē 2017”, kas notiks 28. un 29. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā, Kronvalda ielā 24.
Pašvaldībai prezentē projekta ideju par multimodālā loģistikas centra izveidi (27.12.2016.) Komentēt
Otrdien, 27.decembrī, pašvaldības pārstāvjiem un citiem potenciālajiem projekta partneriem kompānijas “Beijing Yisheng” valdes priekšsēdētājs Luo Sudong un „Woodison Investment LP” pilnvarotā persona Juris Šabašovs prezentēja Latvijas-Ķīnas projektu, kura mērķis ir Latvijas modernākā multimodālā centra “Cargo Center JELGAVA” izveidošana Jelgavā, bijušā lidlauka teritorijā uz transporta koridora "Eiropa - Krievija - Āzija" ass.
 
www.jelgava.lv © 2002-2017, Izstrādājis SIA DatorCentrs