Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Gustavs, Gusts, Tālrīts
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Pirmdiena, 27. marts
23:29
Mūsu svētki 2017 *
Latvijas Stādu dienas 2017 *
Saistītie raksti
draugiem.lvtwitter.comfacebook.com
Klāt Stādu dienas Jelgavā 09.05.2015. 15:45 drukāt
Klikšķināt, lai skatītu galeriju
Šajā nedēļas nogalē pie Jelgavas pils notiek Latvijas Stādu dienas, kur iekvienam interesentam dota iespēja iegādāties Latvijā audzētu stādāmo materiālu, dekoratīvus elementus dārzam, augsnes bagātinātājus, dārza inventāru, kā arī saņemt profesionālu speciālistu konsultācijas. Ja kāds vēl nav uzspējis apmeklēt Stādu dienas, tad to vēl var izdarīt svētdien, 10.maijā no pulksten 9 līdz 15.

Stādu dienām pieteikušies vairāk nekā 200 Latvijas stādu audzētāji, kolekcionāri un dārza inventāru tirgotāji. Šogad Stādu dienās tirgotāji plašā klāstā piedāvā vasaras puķes, ziemcietes, augļukokus, krūmus, dekoratīvos augus, skujkokus un vīnogulājus. Lai atvieglotu dārza labiekārtošanas darbus, tiek piedāvāta arī dārza tehnika, pļāvēji, augsnes mēslojumi, darbarīki, kā arī dārza mēbeles, puķupodi un mazās arhitektūras formas.

Domājot par tiem, kuri vēlas apgūt jaunas zināšanas dārza iekopšanā, aicinām apmeklēt bezmaksas lekcijas un pieredzējušu speciālistu konsultācijas LLU Studentu klubā. Šogad uzmanības centrā – jaunākās rožu šķirnes un dārza kopšana. Apmeklētājiem, kuri iegādāsies lielos augus, pārdevējs piešķirs caurlaidi, kas ļaus piekļūt tuvāk pilij ar savu auto, un pirkumu līdz automašīnai palīdzēs nogādāt „Ķerru palīdzības dienests”, kurā aktīvi darbosies Jelgavas brīvprātīgie jaunieši.

Stādu dienu apmeklētāji auto aicināti novietot vai nu speciāli iekārtotajā stāvlaukumā pļavā pretī Jelgavas pilij (iebraukšana no Vecā ceļa), vai Pilssalas ielas stāvlaukumā, kā arī stāvlaukumā aiz pils.

Jau tradicionāli paralēli tirdzniecības sektoram sarūpēta kultūras programma, kas notiks pils saliņā. Abas dienas bērniem būs iespējams izklaidēties "Annels" atrakcijās.


Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē
Komentāri
Pašlaik nav neviena komentāra!


 
www.jelgava.lv © 2002-2017, Izstrādājis SIA DatorCentrs