Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Gustavs, Gusts, Tālrīts
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Pirmdiena, 27. marts
23:29
Mūsu svētki 2017 *
Latvijas Stādu dienas 2017 *
Saistītie raksti
draugiem.lvtwitter.comfacebook.com
Stādu dienas Jelgavā 2016 21.04.2016. 13:41 drukāt
Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs
7. un 8. maijā Jelgavas pils parkā notiks „Stādu dienas Jelgavā 2016”, kur vienkopus pulcēsies Latvijas labākie dārznieki, stādu audzētāji, kolekcionāri un dārza inventāra tirgotāji, lai piedāvātu visu nepieciešamo jaunajai dārza sezonai. Tirgotāji visus interesentus gaidīs sestdien, 7.maijā, no pulksten 9 līdz 17, savukārt svētdien, 8.maijā, no pulksten 9 līdz 15.
 
Stādu dienās tirgotāji plašā klāstā piedāvās stādus, puķes, kokus, krūmus, sēklas, dažādus augsnes bagātinātājus un dārza inventāru, kā arī dārzkopības speciālisti interesentiem sniegs konsultācijas.
 
Jau tradicionāli paralēli tirdzniecības sektoram apmeklētājiem sarūpēta arī kultūras programma, savukārt bērniem būs iespējams piedalīties dažādās atrakcijās. 7.maijā no pulksten 10 uzstāsies dejotāji "Laipa", "Laimes lāči", senioru deju kolektīvs “Ozolnieki”, “Diždancis”, “Ritums”, JDK “Mazais diždancis”, “Rota”, TDA “Jaunība”, “Zemgaļi”, “Zemgaļi” un BDK “Ieviņa”. Svētdien, 8.maijā, par kultūras programmu gādās deju ansamblis "Lielupe" un Tirkīzkora ansamblis.

Abas dienas bērniem būs iespējams arī izklaidēties dažādās atrakcijās.
 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē

 


www.youtube.com/JelgavaLV
Komentāri
Pašlaik nav neviena komentāra!


 
www.jelgava.lv © 2002-2017, Izstrādājis SIA DatorCentrs