Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Gustavs, Gusts, Tālrīts
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Pirmdiena, 27. marts
23:30
Mūsu svētki 2017 *
Latvijas Stādu dienas 2017 *
Saistītie raksti
draugiem.lvtwitter.comfacebook.com
Tuvojas Stādu dienas 2013 04.05.2013. 08:13 drukāt
Publicitātes foto
11. un 12. maijā Jelgavas pils parkā notiks „Stādu dienas 2013”, kur vienkopus pulcēsies vairāk nekā 100 stādu audzētāji, kolekcionāri un dārza inventāra tirgotāji. Stādu dienās tie, kam dārzniecība ir tuva, varēs atrast vislabāko papildinājumu savam dārzam, kā arī ikvienam tiks dota iespēja bezmaksas apmeklēt stādaudzētāju konsultācijas un lekcijas. Pasākumā paredzēta arī plaša kultūras programma.

Stādu dienās varēs iegādāties Latvijā audzētu stādāmo materiālu, dekoratīvus elementus dārzam, augsnes bagātinātājus un dārza inventāru. Savukārt speciālisti iepazīstinās ar dažādām iespējām: amatniecības izstrādājumu pielietojumu dārzu iekārtošanā, kvalitatīva stādāmā materiāla iegādē un piedāvās individuālās konsultācijas ar stādaudzētājiem.

Pasākuma laikā paredzēta plaša kultūras programma. Ar dziesmām apmeklētājus izklaidēs Dailes teātra dziedošie aktieri Ieva Pļavniece un Intars Rešetins, savukārt tradīciju gaisotni "Stādu dienās" veidos tautas deju ansambļi "Diždancis", "Kalve", vidējās paaudzes deju kolektīvi "Kalves zelta smiltis", „Mārupieši” un citi. Ar priekšnesumiem priecēs arī pūtēju orķestris „Rota” un Ā.Alunāna Jelgavas teātra aktieri.

Vairāk par Stādu dienām 2013 skatīt šeit.


Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē
Komentāri
Pašlaik nav neviena komentāra!


 
www.jelgava.lv © 2002-2017, Izstrādājis SIA DatorCentrs