27.1 °C, 1.5 m/s, 58 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPar sasniegumiem sveic skolēnus un viņu pedagogus
Par sasniegumiem sveic skolēnus un viņu pedagogus
29/05/2014

Ceturtdien, 29. maijā, pilsētas svētku laikā Jelgavas kultūras namā notika pilsētas skolēnu, skolotāju un viņu vecāku svinīga pieņemšana pie Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa. Tika sveikti 110 pilsētas labākie skolēni un 74 pedagogi. Tāpat četri pilsētas pedagogi saņēma Jelgavas pilsētas izglītības kvalitātes balvu. Par Gada skolotājiem atzītas Jelgavas 4. vidusskolas skolotājas Ilze Liepiņa un Inita Zariņa, Jelgavas 1. internātpamatskolas skolotāja Ina Broma, kā arī 4. sākumskolas skolotāja Ilze Zajankovska.

Ceturtdien, 29. maijā, pilsētas svētku laikā Jelgavas kultūras namā notika pilsētas skolēnu, skolotāju un viņu vecāku svinīgā pieņemšana pie Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa. Tika sveikti 110 pilsētas labākie skolēni un 74 pedagogi. Tāpat četri pilsētas pedagogi saņēma Jelgavas pilsētas izglītības kvalitātes balvu. Par Gada skolotājiem atzītas Jelgavas 4. vidusskolas skolotājas Ilze Liepiņa un Inita Zariņa, Jelgavas 1. internātpamatskolas skolotāja Ina Broma, kā arī 4. sākumskolas skolotāja Ilze Zajankovska.
 
Pieņemšanā pie Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja tika pasniegti pilsētas Atzinības raksti par skolēnu panākumiem novada, valsts mēroga un starptautiskajās mācību olimpiādēs, zinātniski pētnieciskajos darbos un dažādos konkursos. Tāpat tika sumināti desmit skolēnu mācību uzņēmumi, kas ar panākumiem piedalījās „Uzņēmēju dienās Zemgalē”.

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē