Jelgavas pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde “Zīļuks” aicina darbā uz noteiktu laiku, kas visdrīzāk var turpināties ilgstošā sadarbībā, pirmsskolas izglītības skolotāju (amata kods 234201)

Galvenie pienākumi:

  • nodrošināt bērncentrētu, iekļaujošu pieeju valsts pirmsskolas izglītības vadlīnijās noteiktā pirmsskolas izglītības satura īstenošanai, atbilstoši izglītojamo vajadzībām un individuālās attīstības īpatnībām.
  • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, izglītojamo vecumam atbilstošu, jēgpilnu izglītības procesu.
  • uzturēt drošu, veselību un attīstību veicinošu, psiholoģiski labvēlīgu vidi iestādē.

Prasības pretendentiem:

  • izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”;
  • prasme patstāvīgi un mērķtiecīgi organizēt savu darbu un uzņemties atbildību;
  • labas sadarbības prasmes;
  • prasme strādāt ar biroja tehniku un informācijas tehnoloģijām.

Piedāvājam:

  • darba algu 860 EURO par likmi;
  • radošu un draudzīgu kolektīvu ar “zaļu” dzīves uztveri;
  • zinātkārus bērnus;
  • sadarbībai atvērtus vecākus.

 Pieteikuma dokumenti:

  • Dzīves un profesionālās darba pieredzes apraksts (CV).

E-pasts: ziluks@izglitiba.jelgava.lv

Tālrunis uzziņām: 63014772, 26523828