Jelgavas valstspilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde “Vārpiņa” (Kronvalda iela 22, Jelgava) aicina darbā pirmsskolas skolotāja palīgu (5312 01).

Piedāvājam:

* normālu darba laiku - 40 stundas nedēļā;

* uz nenoteiktu un uz noteiktu laiku;

* stabilu atalgojumu - 582,00 euro (pirms nodokļu nomaksas);

* apmācību un sevis pilnveidošanas iespējas;

* veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.

Prasības:

* vidējā izglītība

* labas komunikācijas spējas, sadarbības prasmes;

* spēja plānot un organizēt savu darbu;

* atbildība un precizitāte;

* valsts valodas prasme atbilstoši augstākās pakāpes prasībām.

Darba pienākumi:

* rūpēties par grupas telpu, inventāra tīrību un kārtību;

* organizēt izglītojamo ēdināšanu grupā;

* attīstīt bērna pašapkalpošanās iemaņas;

* sniegt atbalstu skolotājām dažādās izglītojamo dienas ritma aktivitātēs;

* palīdzēt gatavoties svētkiem, iesaistīties to organizēšanā un vadīšanā.

CV sūtīt uz e-pastu: varpina@izglitiba.jelgava.lv ar norādi pirmsskolas skolotāja palīga vakancei.

Tālrunis papildus informācijai – 63021751

Iesniedzot pieteikumu uz vakanto amatu, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei atlases konkursa mērķim – pretendentu atlases nodrošināšanai. Personas datu apstrādes pārzinis ir Jelgavas valstspilsētas pašvaldība. Personas dati tiks glabāti sešus mēnešus no pieteikuma iesniegšanas brīža. Papildus informācija par Jelgavas valstspilsētas pašvaldības personas datu apstrādi skatāma pašvaldības mājaslapas sadaļā “Personas datu apstrāde” paziņojumā datu subjektiem – personāla atlases procesa dalībniekiem (pretendentiem).

Informācija par Jelgavas valstspilsētas pašvaldības veikto personu datu apstrādi skatāma pašvaldības mājaslapas sadaļā “Personas datu apstrāde”:

www.jelgava.lv/lv/pasvaldiba/par-pasvaldibu/datu-aizsardziba/