Jelgavas valstspilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde ''Zemenīte'' aicina darbā pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāju

Darba pienākumi:

  • plānot un vadīt mūzikas nodarbības, īstenojot pirmsskolas izglītības programmu, nodrošinot kvalitatīvu pedagoģisko procesu, ņemot vērā katra bērna vecumu, veselības stāvokli, attīstību, individualitāti;
  • piedalīties svētku organizēšanā un citos pasākumos kopā ar grupas skolotājām;
  • veikt individuālo darbu ar izglītojamajiem, integrējot mūziku ikdienas darbā grupās;
  • sadarboties ar Iestādes darbiniekiem un bērnu vecākiem;

Prasības kandidātiem:

-  izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”;

- vēlama pieredze

- spēj cieņpilni komunicēt ar izglītojamajiem un kolēģiem

Mēs piedāvājam:

  • darbu uz 0,65 slodzi (prof.klasif.kods 234202)
  • amatalgu 559 EUR mēnesī (26 h nedēļā)
  • interesantu, radošu un atbildīgu darbu stabilā kolektīvā

Dzīves aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu: zemenite@izglitiba.jelgava.lv  ar norādi "Pirmsskolas izglītības mūzikas skolotājs".

Uzziņas pa tālruni: 63025506;26598669