Jauniešu iniciatīvas pasākumu cikls “Varu un daru!”

Hei, jaunieši! Šeit informācija tieši Jums! Jelgavas jauniešu centrs piedāvā ik katram jaunietim dalīties ar to, ar ko viņš pats ir ļoti aizrāvies un ir gatavs par šo pastāstīt, un paradīt citiem jauniešiem. Var būt tieši šīs satikšanās reizes mudinās Tevi uzdrošināties pamēģināt darīt kaut ko citu un savādāk pavadīt laiku.

2020. gada 17. septembrī plkst. 16:00, Jelgavas Jauniešu centrā sākas jauns Jauniešu iniciatīvas pasākumu cikls “Varu un daru!”.

Šoreiz ar foto pasaules noslēpumiem, savu pieredzi, saviem sasniegumiem veiksmēs un neveiksmēs ir uzdrošinājies dalīties Nils Jaunsubrēns.  Neformālā gaisotnē, ar cepumiem un siltu tēju Nils atklāti runās par foto pasauli un piedāvās pašiem jauniešiem izmēģināt dažus fotografēšanas trikus.

 

Dalība pasākumā ir bezmaksas un bez iepriekšējas pieteikšanās.

 

Viss ir ļoti vienkārši: atnāc, piedalies, izbaudi iespēju un, protams, atbalsti Nilu ar savu klātbūtni!

 

Jelgavas jauniešu centrs aicina ik katru Jelgavas jaunieti visā mācību laikā uzdrošināties un pieteikties dalīties ar citiem jauniešiem ar savu hobiju vai aizrautības pasauli/tēmu/aktivitāti. Tas būs viegli izdarāms, jo ar jaunatnes lietu speciālistu atbalstu būs nodrošināta iespēja īstenot savu personīgo iniciatīvu pašiem vai kopā ar draugiem, organizējot aktivitāti ērtā vietā, laikā un  ar nepieciešamo konkrētai aktivitātei aprīkojumu. Raksti droši - komunicēsim un noteikti vienosimies par foršu rezultātu: jelena.grisle@dome.jelgava.lv

 

Meklēt jaunas lietas sevī ir interesanti!