Nobīsties Jelgavā 2017 rezultāti

Noslēgušās baismīgākās orientēšanās sacensības – “Nobīsties Jelgavā 2017”

Rezultāti:

27. oktobrī notika Jelgavas bērnu un jauniešu centra “Junda” Jauniešu kluba organizētās piedzīvojuma orientēšanās sacensības jauniešiem “Nobīsties Jelgavā 2017”. Šogad tajās startēja 13 atraktīvas un izveicīgas komandas, kopskaitā 55 dalībnieki. Par uzvarētājiem ģimenes komandu trasē kļuva “Trakie koki”, bet jauniešu komandu sacensībā nepārspējami palika iepriekšējo divu gadu uzvarētāji, kas šogad startēja komandā “Joņojošie joni”.

“Nobīsties Jelgavā” ir kļuvusi par neatņemamu pasākumu jau 15 gadu garumā. Sagaidāmie laikapstākļi bija maigāki nekā cerēts un 13 atraktīvākās komandas devās 3,5 stundu garās orientēšanās sacensībās pa dažādiem kontrolpunktiem Jelgavas teritorijā. Ikvienā kontrolpunktā dalībniekiem bija jāveic kāds uzdevums, kurā tika pārbaudīta komandas atjautība, atraktivitāte, veiklība un drosme, kā arī orientēšanās prasmes, par ko šoreiz bija parūpējušies pasākuma atbalstītāju pārstāvji no biedrības “Remoss”, orientēšanās kluba “Alnis” un Jelgavas Zemessardzes 52. kājinieku bataljona.

Deviņu ģimeņu komandu sacensībā uzvaru guva “Trakie koki”, otrajā vietā palika komanda “Raganas un burvji”, bet trešajā vietā – “Mēs”. Savukārt jauniešu komandu kategorijā, kurā varēja piedalīties jaunieši vecumā no 14 līdz 25 gadiem, par nepārspētiem uzvarētājiem gada baismīgākajās sacensībās Jelgavā kļuva komanda “Joņojošie joni” ar iegūtajiem 193 punktiem. Godpilno otro vietu ieņēma komanda “Atsaldētie”, bet trešo komanda ar lakonisko nosaukumu – “A3”. Katra no godalgotajām vietām, saņēma arī vērtīgas balvas no sacensību atbalstītājiem - fitnesa kluba „Fitland”, SIA “Karameļu darbnīca”, “Melno cepurīšu Balerija”, SIA “Jelgavas Tipogrāfija”, kā arī SIA “Aibe”, A/S “SEB banka” un pusdienu restorāns “Otto”. Organizatori izsaka lielu pateicību visiem pasākuma dalībniekiem un atbalstītājiem, īpaši biedrībai “Remoss”, orientēšanās klubam “Alnis”, Jelgavas zemessardzes 52. kājinieku bataljonam, apvienībai “Brīvprātīgie Jelgavai” un jauniešu medijam “Jaunā Jelgava”.

Vairāk par pasākumu var uzzināt sociālajos tīklos - Facebook/Junda, Twitter (@jauniesuklubs) un Instagram (@jauniešuklubs).

Tiekamies nākamajās sacensībās!