Ekoloģiskus rokdarbus varēs apgūt ciklā "Domā un dari zaļi"

10.01.2020. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Sestdien, 18. janvārī, pulksten 12 Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī norisināsies radošā nodarbība "Vaska drāniņu izgatavošana – alternatīva pārtikas plēvei". Interesenti tiek aicināti iesākt jauno gadu zaļi un piedalīties jaunajā nodarbību ciklā "Domā un dari zaļi", kura gaitā ikviens interesents varēs apgūt jaunas iemaņas, kā būt videi draudzīgākiem un pagatavot dažādas ikdienā un sadzīvē nepieciešamas lietas no ekoloģiskiem produktiem.

Cikla pirmajā nodarbībā "Vaska drāniņu izgatavošana – alternatīva pārtikas plēvei" dalībniekiem būs iespēja pagatavot vaska drāniņu, kas sastāv no bišu vaska un kokvilnas auduma. Drāniņas lieliski noder, lai uzglabātu ēdienu svaigu un saglabātu tā vērtīgās īpašības. Tās var pielietot dažādiem nolūkiem – neapēsta augļa ietīšanai, kā turziņu beramiem produktiem, maizes klaipiņa vai siera gabaliņa iesaiņošanai. Roku siltums iesaiņojuma materiālam palīdz ieņemt vēlamo formu. Tāpat būs iespēja uzzināt par pārtikas plēves lietošanas kaitīgumu.

 

Radošo nodarbību vadīs bišu vaska drāniņu meistare un zaļā dzīvesveida piekritēja Līga Erba. Nodarbības ilgums līdz 2 stundām.

 

Dalības maksa ir 11,00 EUR un tajā iekļauti visi izejmateriāli. Informācija un pieteikšanās pa tālruņiem 63005445, 63005447 vai rakstot uz e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

 

Ierodoties uz nodarbību, pasākuma apmeklētāji piekrīt, ka var tikt fotogrāfēti vai filmēti.

 

 

Foto: publicitātes

Prepared by

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies