Ziemassvētku radošās nodarbības skolēniem tornī

13.12.2019. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs izveidojis jaunu radošo nodarbību piedāvājumu skolēnu grupām "Ziemassvētku laiks tornī", kur kopīgi darbojoties skolēni varēs uzburt sev svētku sajūtu un saturīgi pavadīt laiku.

JRTC Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī piedāvā desmit izzinoši radošās nodarbības "Ziemassvētku laiks tornī", kurās varēs veidot praktiskas lietas Ziemassvētku tematikā un, kopīgi darbojoties, gūt svētku noskaņu.

 

Nodarbību mērķis ir Adventes laikā piedāvāt skolēniem radoši izpausties, izveidojot ko īpašu sev vai saviem mīļajiem, kā arī saturīgi pavadīt laiku, gaidot tuvojošos ziemas saulgriežus. Radošo darbnīcu laikā būs pieejams arī fotostūris skaistu atmiņu iemūžināšanai Ziemassvētku noskaņās.

 

Nodarbības pēc izvēles pieejamas skolēnu grupām, iepriekš piesakoties un izvēloties sev piemērotu nodarbības norises laiku un veidu. Piedāvājumā nodarbības, kurās var iemācīties izveidot sapņu ķērāju, uztaisīt tematisku svētku rotājumu no filca, veidot magnētus no plastikas, apgleznot sveces, darināt papīra lukturīšus, uztaisīt Ziemassvētku rotājumu – puzuru, apgleznot apģērbu svētku tematikā un citas. Skolēnu grupām iespēja veidot arī atmiņas trenēšanas spēli ar Ziemassvētku tematiku, uztaisīt dekoratīvu eglīti vai apgūt hennas zīmēšanas tehniku. Tornī piemērotu nodarbību atbilstoši interesēm un vēlmēm varēs atrast ikkatrs kolektīvs.

 

Nodarbības vadīs meistares Egita Matulēna un Zane Beitere-Šeļegovska, nodrošinot visus nepieciešamos materiālus. Uz apģērba apgleznošanas nodarbību jāņem līdzi apģērbs, ko vēlēsies apgleznot. Nodarbību ilgums no stundas līdz divām stundām, atkarībā no izvēlētā nodarbības veida. Nodarbību cena grupai 20+ skolēni, sākot no 3,30 EUR/pers.

 

"Ziemassvētku laiks tornī" nodarbības pēc izvēles piedāvā JRTC un tās notiek Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas ielā 1, Jelgavā. Plašāka informācija par radošajām nodarbībām un citiem piedāvājumiem www.visit.jelgava.lv vai pa tālruni 63005445, e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

Prepared by

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies