Pašvaldība kompensēs nesaņemtos pabalstus par 5. un 6. klašu skolēnu ēdināšanu

04.09.2019. Izglītības pārvalde

Jelgavas pilsētas Izglītības pārvalde informē, ka to 5. un 6. klašu skolēnu vecākiem, kas ir vērsušies Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē ar iesniegumu par pabalsta piešķiršanu ēdināšanai 20 procentu apmērā, būs iespēja saņemt kompensāciju par nesaņemto pabalstu laikā, kamēr skolu ēdnīcās tehnisku problēmu dēļ kā maksājuma rīks nedarbojas skolēnu elektroniskās kartes. Lai varētu saņemt šo pabalstu, skolēnam ir jāsaglabā čeki par pirkumiem izglītības iestādes ēdnīcā un kopā ar vecāku iesniegumu, kurā norādīts konta numurs, tie jāiesniedz Sociālo lietu pārvaldē 115. kabinetā. Pabalsts tiks pārskaitīts uz iesniegumā norādīto kontu. Šāda kārtība darbosies, līdz tiks novērstas tehniskās problēmas, kas skolās neļauj izmantot elektroniskās skolēnu apliecības.

Jāatgādina, ka Jelgavas pilsētas 5. un 6. klašu izglītojamajiem, kuri norēķiniem par pusdienām skolā izmanto Jelgavas pilsētas skolēna apliecību, pašvaldība mācību gada laikā piešķir pabalstu ēdināšanas pakalpojuma apmaksas segšanai 20 procentu apmērā no pusdienu maksas, kas ir 1,42 eiro. Tas nozīmē, ka pašvaldība līdzfinansē 0,28 eiro, bet skolēniem jāmaksā atlikusī summa. Lai saņemtu šo pašvaldības līdzfinansējumu, 5. un 6. klašu skolēnu vecākiem Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē jāuzraksta iesniegums par pabalsta pieprasījumu.

 

Atgādinām, ka šobrīd pilsētas skolās tehnisku problēmu dēļ nav iespējams norēķinos par ēdināšanas pakalpojumu izmantot skolēna elektronisko apliecību. Par ēdināšanas pakalpojumu skolu ēdnīcās var norēķināties ar skaidru naudu.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies