Noslēdzies Jelgavas velobrauciens

08.09.2020. Sabiedrības integrācijas pārvalde

Aizvadīts 15. ikgadējais Jelgavas velobrauciens, kas šogad, pielāgojoties epidemioloģiskai situācijai valstī, noticis neierastā formātā – individuālos braucienos visa augusta garumā. Velobrauciens, kam šoreiz tika dots nosaukums "Manai pilsētai 755", kopumā pulcējis 100 velobraucējus un nu izlozētas arī balvas veiksmīgākajiem un atraktīvākajiem tā dalībniekiem.

Kā informē velobrauciena organizatori, tajā piedalījušies gan individuāli dalībnieki, gan draugu, kolektīvu un ģimeņu komandas. "Šogad izmēģinājām pavisam jaunu un citādāku formātu, līdz ar to nebija paredzams, kāda būs aktivitāte, taču ļoti pozitīvi, ka kopumā 100 dalībnieki izbrauca īpaši izveidoto maršrutu. Nu atliek gaidīt nākamo gadu un jau 16. velobraucienu, ar kuru, cerams, varēsim atgriezties pie ierastā formāta un aizvadīt vienu lielu braucienu, kas līdz šim ik gadu pulcējis vairākus simtus dalībnieku, radot kopības sajūtu," stāsta Sabiedrības integrācijas pārvaldes speciāliste Žanna Novaša.

 

Noslēdzot šāgada velobraucienu, notika arī izloze, kurā no dalībnieku vidus tika izlozēti dažādu balvu ieguvēji. Galveno balvu – dāvanu karti velosipēda iegādei – ieguva Beāte Vanaga, bet īpašās nominācijās tika sadalītas speciālbalvas. Radošākās komandas titulu izcīnījuši dalībnieki "Deviņspēks", pateicoties krekliņiem, kas kopā veidojuši Jelgavas vārdu. Radošākais dalībnieku duets velobraucienā bija Rita un Estere Jungfermanes, kas maršrutu veikušas ar Jelgavas karogu, savukārt radošākā individuālā dalībniece ir Jeļena Simanoviča, kura izcēlusies ar vizuālo tēlu. Par saliedētāko komandu nosaukts Jelgavas pilsētas bibliotēkas kolektīvs, bet par kuplāko – deju kolektīva "Rota" dalībnieki. Par vienotāko ģimeni atzīta Ofkantu ģimene, bet par kuplāko velobrauciena ģimeni nosaukta Ozolu ģimene – abas ģimenes velobraucienā piedalās jau vairākus gadus. Kā inovatīvākais velobrauciena duets nosaukti Ilze Strikmane un Ivars Purnis, kuri ne vien veica maršrutu un nofotografējās nepieciešamajos 15 pieturas punktos, bet savu braucienu iemūžināja arī nelielā video. Tāpat 15. ikgadējā Jelgavas velobraucienā piešķirta īpaša balva dalībniekam ar 15. kārtas numuru, kas bijusi Signija Fiļimonova. Velobrauciena organizatori ir sazinājušies ar balvu ieguvējiem, nosūtot viņiem arī izlozes ierakstu.

 

Velobraucienu organizēja Jelgavas pilsētas pašvaldība un biedrība "Jelgavā 21. gadsimts" ar nodibinājuma "Jāņa Bisenieka fonds" atbalstu.

 

 

Foto: Sabiedrības integrācijas pārvalde

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies