Trūcīgām un maznodrošinātām personām statuss automātiski pagarinās līdz 31.maijam

23.03.2020. Sociālo lietu pārvalde

21. martā izsludinātie grozījumi Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likumā, nosaka, ka izziņas derīguma termiņš par trūcīgas vai maznodrošinātas personas (ģimenes) statusu tiek pagarināts uz valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laiku, un vienu kalendāra mēnesi pēc ārkārtējās situācijas beigām – līdz 31. maijam.

  • Personai, kurai līdz 31. martam ir derīga Jelgavas sociālo lietu pārvaldes (JSLP) izsniegtā izziņa par trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes (personas) statusu, uz sociālo lietu pārvaldi nav jānāk un izziņa nav jāatjauno – tā pagarinās automātiski un ir derīga līdz 31. maijam.
  • Jaunajiem klientiem, kuri pretendē uz trūcīgas/maznodrošinātas personas (ģimenes) statusu sociālās palīdzības saņemšanai, jāaizpilda Deklarāciju iesniegšanas veidlapa šeit un jāiesniedz JSLP pa pastu, iemetot kastītē pie JSLP Informācijas kabineta, vai iesniedzot elektroniski, izmantojot portālu www.latvija.lv sociālo lietu pārvaldē.

Sociālo lietu pārvalde atgādina, ka pieņemšana pie sociālajiem darbiniekiem un citiem speciālistiem notiek tikai attālināti, zvanot pa tālruni vai rakstot e-pastu. Speciālistu kontaktinformācija atrodama šeit.

 

Tālrunis informācijai: 63048914, 63007224.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

Prepared by

Sociālo lietu pārvalde

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies