9.6 °C, 4.9 m/s, 75.8 %

Sākumlapa JaunumiSportsDžudistiem U-21 čempionātā – četras medaļas
Džudistiem U-21 čempionātā – četras medaļas
18/02/2020

15. februārī Vsevoloda Zeļonija sporta skolas zālē norisinājās Latvijas atklātais čempionāts džudo U-21 vecuma grupā. Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēkņi izcīnīja četras medaļas: divas sudraba un divas bronzas.

Sudraba medaļu svara kategorijā līdz 100 kilogramiem piecu sportistu konkurencē izcīnīja Ņikita Jaroševičs, savukārt svara kategorijā līdz 81 kilogramam sudraba medaļu septiņu sportistu konkurencē ieguva Ņikita Skorbenko.

Bronzas godalgu svara kategorijā līdz 60 kilogramiem desmit sportistu konkurencē izcīnīja Vladimirs Ščerbakovs, savukārt svara kategorijā līdz 90 kilogramiem 3. vietu ieguva Marks Sutika piecu sportistu konkurencē.

Čempionātā kopumā piedalījās 55 dalībnieki no Latvijas un Lietuvas – 12 sievietes un 43 vīrieši. Jelgavas BJSS pārstāvēja deviņi sportisti.