10.9 °C, 5.2 m/s, 69.2 %

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas bokseri izcīna trīs čempiona titulus
Jelgavas bokseri izcīna trīs čempiona titulus
21/09/2020

No 18. līdz 20. septembrim Jelgavas sporta namā notika Latvijas čempionāts boksā skolēniem un jauniešiem. Latvijas čempiona titulu izcīnīja trīs Jelgavas bokseri.

Skolēnu grupā sacentās 13–14 gadus jauni bokseri, savukārt jauniešu grupā – 15–16 gadus jauni bokseri. “Čempionātā kopumā piedalījās 148 bokseri, tostarp astoņi Jelgavas sportisti – septiņi no kluba “Olimpiskais rings” un viens no kluba “Labākais”,” informē čempionāta organizators Aleksandrs Knohs. Jelgavas bokseri izcīnīja trīs zelta, divas sudraba un divas bronzas medaļas.

Par čempionu skolēnu grupā svara kategorijā līdz 40 kilogramiem kļuva “Olimpiskā ringa” bokseris Timofejs Kaliņonoks, savukārt svara kategorijā līdz 44,5 kilogramiem – Artūrs Vaišļa no “Olimpiskā ringa”. Jāpiebilst, ka Artūrs savu pretinieku, Liepājas bokseri, nokautēja jau pirmajā raundā. Jauniešu grupā čempiona titulu svara kategorijā līdz 60 kilogramiem izcīnīja “Olimpiskā ringa” bokseris Daniils Vocišs.

2. vietu čempionātā izcīnīja Daniils Ņikiforovs (klubs “Olimpiskais rings”) skolēnu grupā svara kategorijā līdz 68 kilogramiem un Ralfs Pudāns (klubs “Labākais”) jauniešu grupā svara kategorijā līdz 60 kilogramiem.

3. vietu skolēnu grupā svara kategorijā līdz 46 kilogramiem izcīnīja Ritvars Šveida, savukārt jauniešu grupā svara kategorijā līdz 70 kilogramiem – Arturs Karro (abi no kluba “Olimpiskais rings”).