Sporta notikumu apskats

Sports ir nozīmīga mūsu dzīves sastāvdaļa, un ar to saskaras ikviens – mēs sportojam veselības uzlabošanai, trenējamies hobija līmenī vai profesionāli, piedalāmies sacensībās un pieņemam arvien jaunus izaicinājumus. Bet mēs nevienu brīdi neesam vieni – aiz mums stāv treneri, ģimene, draugi, kaimiņi, kvēlākie fani un nejauši līdzjutēji: mēs esam Jelgava!

 

Lai informētu par svarīgāko Jelgavas sporta dzīvē, tiek veidots sporta notikumu apskats, kas iznāk reizi mēnesī, atskatoties uz nozīmīgākajiem sporta notikumiem aizvadītajā mēnesī, kā arī piedāvājot intervijas ar sportistiem un treneriem.

2020/februāris

2020. gada februāra sporta notikumu apskatā iepazīstinām ar tādiem sporta veidiem kā džudo, sporta dejas un alpīnisms. Piedāvājam arī interviju ar 3x3 basketbolistu Edgaru Krūmiņu, kurš kopā ar komandu gatavojas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīram. Šobrīd gan turnīrs saistībā ar koronavīrusa izplatību pasaulē uz laiku ir atcelts, bet Starptautiskā olimpiskā komiteja apņēmusies darīt visu, lai gan šis turnīrs, gan vasaras olimpiskās spēles Tokijā notiktu. Sekojam līdz arī pilsētas sporta komandu rezultātiem – dažos sporta veidos tuvojas vai jau norisinās izšķirošie notikumi.

 

2020/janvāris

2020. gada pirmajā sporta notikumu apskatā ir stāsts par Jelgavas Ledus sporta skolas šorttrekista Māra Jāņa Šternmaņa debiju Jaunatnes olimpiskajās spēlēs, vieglatlētikas nozīmi un vietu sporta veidu hierarhijā un Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas peldētāju aizvadītā gada bilanci. Vēl sekojam līdz pilsētas sporta komandu rezultātiem, kā arī iepazīstinām ar nākamā mēneša sporta pasākumu plānu.

 

2019/decembris

2019. gada decembra raidījuma galvenā tēma ir pasākums “Sporta laureāts”, kurā izvērtēts sportistu sniegums aizvadītajā gadā un apbalvoti Jelgavas labākie sportisti. Piedāvājam interviju ar Jelgavas 2019. gada labāko olimpisko veidu sportistu 3x3 basketbolistu Edgaru Krūmiņu un neolimpisko veidu pārstāvi motosportistu Andri Grīnfeldu, kā arī Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas audzēkni Jevgeņiju Boicovu, kuram bijis ļoti veiksmīgs gads.

 

 

2019/oktobris–novembris

2019. gada oktobra–novembra sporta notikumu apskatā iekļauta intervija ar Jelgavas atklātā skvoša čempionāta organizatori un šī gada Latvijas čempioni skvošā jelgavnieci Baibu Lulli. Savukārt uz aizvadīto futbola sezonu atskatās un ar emocijām pēc Latvijas Kausa izcīņas fināla spēles dalās FK “Jelgava” aizsargs jelgavnieks Ivo Minkevičs.