Sporta notikumu apskats

Sports ir nozīmīga mūsu dzīves sastāvdaļa, un ar to saskaras ikviens – mēs sportojam veselības uzlabošanai, trenējamies hobija līmenī vai profesionāli, piedalāmies sacensībās un pieņemam arvien jaunus izaicinājumus. Bet mēs nevienu brīdi neesam vieni – aiz mums stāv treneri, ģimene, draugi, kaimiņi, kvēlākie fani un nejauši līdzjutēji: mēs esam Jelgava!

 

Lai informētu par svarīgāko Jelgavas sporta dzīvē, tiek veidots sporta notikumu apskats, kas iznāk reizi mēnesī, atskatoties uz nozīmīgākajiem sporta notikumiem aizvadītajā mēnesī, kā arī piedāvājot intervijas ar sportistiem un treneriem.

2019/decembris

2019. gada decembra raidījuma galvenā tēma ir pasākums “Sporta laureāts”, kurā izvērtēts sportistu sniegums aizvadītajā gadā un apbalvoti Jelgavas labākie sportisti. Piedāvājam interviju ar Jelgavas 2019. gada labāko olimpisko veidu sportistu 3x3 basketbolistu Edgaru Krūmiņu un neolimpisko veidu pārstāvi motosportistu Andri Grīnfeldu, kā arī Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas audzēkni Jevgeņiju Boicovu, kuram bijis ļoti veiksmīgs gads.

 

 

2019/oktobris–novembris

2019. gada oktobra–novembra sporta notikumu apskatā iekļauta intervija ar Jelgavas atklātā skvoša čempionāta organizatori un šī gada Latvijas čempioni skvošā jelgavnieci Baibu Lulli. Savukārt uz aizvadīto futbola sezonu atskatās un ar emocijām pēc Latvijas Kausa izcīņas fināla spēles dalās FK “Jelgava” aizsargs jelgavnieks Ivo Minkevičs.