2.7 °C, 3.7 m/s, 58 %

Sākumlapa JaunumiSports“Albatroz SC/FS Jelgava” apstājas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā
“Albatroz SC/FS Jelgava” apstājas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā
23/08/2021

22. augusta vakarā Skonto stadionā Atbildīgas spēles Latvijas kausa ceturtdaļfināla spēli aizvadīja komandas Riga FC un Albatroz SC/FS Jelgava. Spēlē uzvaru izcīnīja un pusfinālā iekļuva virslīgas komanda Riga FC.

Pirmajā puslaikā rīdzinieki guva trīs vārtus – 11., 34. un 39. minūtē. Jelgavniekiem neizdevās atbildēt ar vārtu guvumu, un pirmais puslaiks noslēdzās ar 3:0 mājinieku labā. Otrajā puslaikā neviena no komandām nespēja raidīt bumbu pretinieku vārtos, un līdz ar to spēle noslēdzās ar rezultātu 3:0. Jelgavnieki šajā spēlē nopelnīja piecas dzeltenās kartītes: Mārcis Peilāns, Rihards Bečers, Dāvis Vējkrīgers, Daniels Grauds un Nakano Ryotaro.

Spēles uzvarētāji “Riga FC” iekļuva kausa izcīņas pusfinālā, bet Jelgavas komandai cīņa par trofeju noslēgusies.