"Jelgavas apļi" pagarināti līdz 5. jūnijam un papildināti ar jūdzes skrējienu

20.05.2022. Sporta servisa centrs

Atsaucoties Latvijas Tautas sporta asociācijas aicinājumam piedalīties pasākumā "Eiropas jūdze", Jelgavas pašvaldības iestāde "Sporta servisa centrs" attālinātās sacensības "Jelgavas apļi" pagarina līdz 5. jūnijam un papildina ar jūdzes skrējienu.

Pasākums "Eiropas jūdze" norisināsies no 1. līdz 5. jūnijam ar devīzi "Krāj jūdzes!". Pasākuma mērķis ir pēc pandēmijas sniegt iedzīvotājiem iespēju atsākt sportot, piedāvājot pieejamu distanci – vienu jūdzi (1,609 kilometri). Jelgava šajā iniciatīvā iesaistīsies, piedāvājot interesentiem attālināto sacensību "Jelgavas apļi" ietvaros veikt jūdzes distanci – vienu apli Pasta salā pa pastaigu celiņu (starts pie "Jelgavas apļu" banera).

 

No 1. jūnija "Jelgavas apļu" dalībnieki platformā distantrace.com varēs izvēlēties ne tikai divu un četru apļu distanci, bet arī jūdzes distanci (viens aplis) un veikt to skrienot, ejot, nūjojot. Jāatgādina, ka platformā reģistrēties var no 13 gadu vecuma. Ņemot vērā, ka iniciatīva "Eiropas jūdze" norisināsies līdz 5. jūnijam, arī attālinātās sacensības "Jelgavas apļi" pagarinātas līdz 5. jūnijam.

 

Dalībniekam jāpiereģistrējas platformā distantrace.com, jāpievieno sporta lietotne, kurā tiks fiksēti rezultāti – Garmin, Polar, Suunto, Fitbit, Under Armour (tajā ietilpst programmas MapMyWalk, MapMyRun, MapMyRide), Addidas Runtastic –, un jāpiesakās sacensībām "Skrējiens "Jelgavas apļi" – attālinātās sacensības". Paveicot distanci, rezultāti automātiski augšupielādēsies distantrace.com. Dalībnieks var veikt vienu, divas vai visas trīs sacensību distances.

 

Noslēdzoties sacensībām, trīs pēc nejaušības principa izvēlēti dalībnieki, kuri būs reģistrējuši savu rezultātu jūdzes distancē, saņems pārsteiguma balvas. Jāatgādina, ka, noslēdzoties sacensībām, 1.–3. vietas ieguvēji katrā grupā (divu apļu skrējiens un četru apļu skrējiens un vecuma grupas: 2006.–2009. gadā dzimušie un 2005. gadā dzimušie un vecāki) tiks apbalvoti ar organizatoru sarūpētām balvām, savukārt pieci izvēlēti dalībnieki pēc nejaušības principa saņems pārsteiguma balvas.

 

Izloze notiks 6. jūnijā, un organizatori ar balvu ieguvējiem sazināsies personīgi. Balvu varēs saņemt "Sporta servisa centrā" Uzvaras ielā 8, Jelgavā, līdz 22. jūnijam.

 

Sacensības rīko "Sporta servisa centrs" sadarbībā ar Jelgavas Vieglatlētikas klubu un SIA "Distant Race Management", un tas ir iniciatīvu cikla "Sportotava" pasākums. "Sportotava" ir sportisko iniciatīvu cikls, kura mērķis ir mudināt Jelgavas iedzīvotājus nodarboties ar fiziskām aktivitātēm visa gada garumā. Cikla nosaukums "Sportotava" radies no vārdiem "sportot" un "Jelgava" un apzīmē vietu, kurā rast idejas un iedvesmu sporta aktivitātēm. Informācija par iniciatīvu cikla aktivitātēm pieejama mājaslapas www.jelgava.lv "Sporta servisa centra" sadaļā, iestādes sociālo tīklu kontos un Facebook publiskajā grupā "Sportotava".

 

Foto: Sporta servisa centrs

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies