15. maijā pulksten 12 sāksies pieteikšanās "Jundas" vasaras nometnei

11.05.2023. Junda

Jaunrades nama "Junda" struktūrvienībā "Lediņi" no 5. jūnija līdz 18. augustam notiks dienas nometne "Pietura – VASARA", kurā piedalīsies bērni vecumā no 7 līdz 11 gadiem. Elektroniskā pieteikšanās "Jundas" nometnei sāksies 15. maijā pulksten 12.

Vasaras nometnes mērķis ir pilnvērtīga laika pavadīšana vasaras brīvlaikā, dodot iespēju nometnes dalībniekam attīstīt savu personību, apzināties savus talantus un spējas, kā arī veicināt bērnu prasmes sadarboties.

 

Nometnes "Pietura – VASARA" dalībnieki darbosies daudzpusīgās aktivitātēs "Jundas" pedagogu vadībā. Rīta cēlienā paredzētas nodarbības, kuru laikā bērni un jaunieši varēs iemācīties jaunas prasmes vai atklāt sevī kādu talantu. Dienas otrajā pusē būs aktivitātes, kuru laikā nometnes dalībnieki pilnveidos komunikācijas spējas un iemācīsies sadarboties cits ar citu. Piemērotos laikapstākļos nometnes dalībniekiem būs pieejams arī baseins un trasīšu zona.

 

Katru nedēļu nometnē plānots uzņemt 80 dalībnieku. Nometne notiks darba dienās no pulksten 8 līdz 17.

 

Dalības maksa ir 16,80 eiro dienā Jelgavā deklarētiem bērniem un jauniešiem un 33,60 eiro dienā citur deklarētiem bērniem un jauniešiem.

 

Arī šogad nometnes dalībnieki uz "Lediņiem" dosies ar organizētu transportu no jaunrades nama "Junda" Zemgales prospektā 7. Vakarā viņi tiks atvesti atpakaļ uz "Jundu".

 

Pieteikšanās nometnei sāksies 15. maijā pulksten 12. Elektroniskās pieteikšanās saite – ejuz.junda.lv/nometnes2023, kā arī tā būs pieejama jaunrades nama "Junda" un struktūrvienības "Lediņi" "Facebook" lapā.

 

Piesakot bērnu nometnei, elektroniskajā anketā jānorāda bērna vārds, uzvārds, dzimšanas gads, vecāka tālruņa numurs, e-pasta adrese. Pēc laika zīmoga un algoritma bērni tiks sadalīti pa nedēļām. Par dalību nometnē vai atteikumu pieteicējam uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta informācija. Ja dalība tiks apstiprināta, pieteicējs elektroniski saņems arī informāciju par līguma slēgšanu un apmaksas kārtību.

 

Vecāki lūgti bērnu nometnei nepieteikt no vairākām atvērtām saitēm vienlaicīgi.

 

Sīkāka informācija par nometnes norisi un kārtību ir pieejama ŠEIT.

 

 

Foto un informācija: jaunrades nams "Junda"

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies