21. maijā jelgavnieki aicināti doties velobraucienā pa pilsētu

14.05.2023. Sabiedriskais centrs

Lai aizrautīgi un veselīgi iesāktu vasaru, velobraukšanas entuziasti 21. maijā pulksten 11 jau 18. reizi aicināti piedalīties Jelgavas velobraucienā "Vasarsvētki". Šogad velobrauciena maršruts plānots aptuveni desmit kilometru, un starts tam tiks dots bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņā Uzvaras parkā. Dalībnieku reģistrācija parkā sāksies pulksten 10.30. Dalība velobraucienā ir bez maksas.

Šogad velobrauciena starts būs bērnu un rotaļu pilsētiņā Uzvaras parkā. Maršruts vedīs pa Lapskalna ielu–Zvejnieku ielu–Satiksmes ielu–Ganību ielu–1. līniju–Dobeles šoseju–Siena ceļu–Miezītes ceļu–Vītolu ceļu–Sniega ielu–Dambja ielu–Krišjāņa Barona ielu–Uzvaras ielu un noslēgsies starta vietā.

 

Jāņem vērā, ka velobrauciena laikā tā maršrutā būs īslaicīgi satiksmes ierobežojumi.

 

velobrauciens_Vasarsvētki_2023_page-0001.jpg

 

Ātrums šajā braucienā nav noteicošais un netiks vērtēts. Galvenais – lai visi velobrauciena dalībnieki sasniegtu galamērķi gandarīti un labā noskaņojumā. Piedaloties pasākumā, dalībnieki aicināti izmantot piemērotu un drošu ekipējumu, kā arī padomāt par tematisku vizuālo noformējumu. Dalībniekiem velobrauciena laikā jāievēro ceļu satiksmes noteikumi un drošas braukšanas principi.

 

Reģistrējoties katrs dalībnieks saņems kārtas numuru un īpašu atzīmju lapiņu, uz kuras, noslēdzoties velobraucienam, Uzvaras parkā četros kontrolpunktos varēs saņemt atzīmes. Maršruta noslēgumā velobraucējus sagaidīs pārsteigumi, jautras aktivitātes, kā arī tiks sveikti dalībnieki dažādās nominācijās. Velobraucēji, kuri būs ieguvuši četras kontrolpunktu atzīmes, varēs piedalīties loterijā un laimēt galveno balvu – velosipēdu – un citas vērtīgas balvas.

 

Pasākumu organizē iestāde "Sabiedriskais centrs" un biedrība "Jelgavā 21. gadsimts".

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija: iestāde "Sabiedriskais centrs"

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies