6.7 °C, 3.8 m/s, 93.1 %

Sākumlapa JaunumiSportsAizvadīts “Piena, Maizes un Medus svētku” 3×3 basketbola turnīrs
Aizvadīts “Piena, Maizes un Medus svētku” 3×3 basketbola turnīrs
31/08/2019

Šodien, 31.augustā, notika “Piena, Maizes un Medus svētku 3×3 basketbola turnīrs”, kurā dalību pieteica 13 puišu un 4 meiteņu komandas.

U-13 puišu vecuma grupā (9 līdz 12 gadus veci zēni) 1.vietu  izcīnīja Tryharderi, 2.vietā nokļuva Mazie puikas, savukārt 3.vietā ierindojās Cīkstoņi. U-16 puišu grupā (13 -16 g.v.) 1.vietu izcīnīja komanda Bebri, 2.vietā iekļuva Lielās Olas un 3.vietā ierindojās komanda Nesagāja.

17+ vecuma grupā spēlēja jaunieši, kuri dzimuši 2002.gadā un vecāki. 1.vietā nokļuva komanda Viktorija Kamaza, 2.vietā Alvila Dēli un 3.vietā komanda Mistiskie. Jāpiebilst, ka šajā vecuma grupā bija pieteiktas visvairāk komandas. Pirmajā trijnieka neierindojās, bet rezultatīvu spēli uzrādīja komandas: Pičus Puikas, Auzas, Baltie, Līnija. Vecuma grupā 35+ startēja komanda Iecava.

Šogad turnīram bija pieteiktas 4 meiteņu komandas. U13 vecuma grupā 1.vietu izcīnīja komanda Zemenītes, 2.vietā nokļuva komanda Juniori. Savukārt U-16 vecuma grupā spēlēja komanda Krokši, bet 17+ vecuma grupā komanda Mašīnas.

“Piena, Maizes un Medus svētku 3×3 basketbola turnīrs” mērķis ir popularizēt aktīvu atpūtu, veselīgu dzīvesveidu un 3×3 basketbolu kā spēli, kura ir pieejama ikvienam interesentam.

Jāpiebilst, sacensības notika pēc Starptautiskās basketbola federācijas (FIBA3x3) pieņemtajiem noteikumiem. Sacensību kārtība un izspēles sistēma – atkarībā no pieteikto komandu skaita. Katras vecuma grupas trīs labākās komandas tika apbalvotas ar medaļām un balvām.

Sacensības organizēja biedrība Basketbola klubs “Jelgava” sadarbībā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs”.

Informācija un foto: D.Ušvils, Sporta servisa centrs