9.5 °C, 4.1 m/s, 75.6 %

Sākumlapa JaunumiSportsBaltijas jūras kausa 3.posmā Jelgavas BMX riteņbraucējiem 4 zelti un 1 sudrabs
Baltijas jūras kausa 3.posmā Jelgavas BMX riteņbraucējiem 4 zelti un 1 sudrabs
09/09/2019

Sestdien, 7. septembrī, Māra Štromberga BMX trasē Valmierā notika starptautiskā BMX sacensību seriāla – Baltijas jūras kausa – 3. posms. Jelgavu sacensībās pārstāvēja BMX sporta kluba “Mītavas kumeļi” riteņbraucēji, izcīnot 4 zelta un 1 sudraba godalgu.

1. vieta Emīlijai Zavinskai G9-10 vecuma grupā, Reināram Pavlovam B12 vecuma grupā, Ilvim Hugo Eihentālam B13-14 vecuma grupā, Ģirtam Jonkusam Cr30+ vecuma grupā. 2.vietu sacensībās izcīnīja Paula Zavinska G13-14 vecuma grupā.

Kā norāda treneris Uldis Balbeks, tad līdz sacensību finālam nokļuva vēl 5 “Mītavas kumeļu” sportisti: Raimo Soldans izcīnīja 6. vietu B7 vecuma grupā. Jāpiebilst, ka  sportists startēja pie gadu vecākiem sportistiem. Renārs Želvis izcīnīja 8. vietu B8 vecuma grupā, Markuss Solims 6. vietu B10 vecuma grupā, Oskaram Mežaraupam 4. vieta B12 vecuma grupā un Raineram Pujinam 6. vieta B12 vecuma grupā.

Jāpiebilst, ka šajā sezonā Baltijas jūras kausā BMX riteņbraukšanā iekļauti četri posmi. Pirmie divi no tiem jau aizvadīti Igaunijā un Zviedrijā. Abos posmos visvairāk uzvaras izcīnījuši tieši Latvijas braucēji.

Informācija un foto: Uldis Balbeks