8.8 °C, 2.1 m/s, 41.7 %

Sākumlapa JaunumiSportsBaltijas karatē čempionātā izcīna divas bronzas medaļas
Baltijas karatē čempionātā izcīna divas bronzas medaļas
09/03/2020

Lietuvas pilsētā Panevēžā aizvadīts 26. Baltijas valstu Šotokan karatē čempionāts. Jelgavas sportists Kims Petrovs tajā izcīnīja divas bronzas medaļas.

Kopumā čempionātā, kas norisinājās 29. februārī, startēja vairāk nekā 400 karatistu no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Krievijas, Ukrainas un Polijas. Jelgavu pārstāvēja divi kluba “Shinri” sportisti.

K.Petrovs 18–20 gadu vecuma grupā izcīnīja bronzas medaļu divās kategorijās – “kata” sešu sportistu konkurencē un “kumite” svara kategorijā līdz 75 kilogramiem septiņu sportistu konkurencē. Savukārt Veronika Pobjaržina 10–11 gadus jauno meiteņu grupā izcīnīja 5. vietu disciplīnā “kata” 17 meiteņu konkurencē, informē kluba vadītājs Aleksejs Bistrovs.