Biedrības ielūdz uz multikulturālo pasākumu "Draudzības vainags"

24.05.2023. Sabiedriskais centrs

Jelgavas pilsētas svētkos 27. maijā pulksten 12 interesenti aicināti uz multikulturālu pasākumu "Draudzības vainags". Svētku koncertā Sabiedriskā centra skvērā Skolotāju ielā 8 savu piederību pilsētai apliecinās un paudīs Jelgavas mazākumtautību biedrību kolektīvi kopā ar citiem Jelgavas pilsētas radošajiem kolektīviem.

Pasākuma apmeklētājus gaida dziesmām un dejām bagāts koncerts, kura režiju veidojusi Mārīte Zigmunde. Koncertā uzstāsies gan latviešu, gan mazākumtautību biedrību kolektīvi, kā arī individuālie izpildītāji. Jāpiebilst, ka šī pasākuma norise lieliski sasaucas ar starptautisko Kultūras daudzveidības dialoga un attīstības dienu, kuru pasaulē atzīmē 21. maijā.

 

Pasākumu organizē pašvaldības iestāde "Sabiedriskais centrs" un biedrība "Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija" projekta "Draudzības vainags 2023"  ietvaros, ko finansiāli atbalsta Jelgavas pašvaldība.

 

Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitātes norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Jelgavas pašvaldībā ir pieejama ŠEIT.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija: Sabiedriskais centrs

 

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies