BK "Jelgava" cīņu par Latvijas kausu sāks pret Kandavu

23.11.2022. Sporta servisa centrs

Aizvadītas Latvijas basketbola "Užavas" kausa izcīņas turnīra pirmās divas kārtas, un savus pretiniekus noskaidrojis arī BK "Jelgava" – mūsu pilsētas komanda cīņu par kausu iesāks, spēkojoties ar jau labi zināmiem pretiniekiem "Kandava/Anzāģe".

Latvijas basketbola "Užavas" kausa izcīņas 2022./2023. gada sezonas turnīram pieteicās 21 komanda. Uzvarētāji tiks noskaidroti sešās kārtās. BK "Jelgava" cīņā par kausu iesaistīsies no 3. kārtas, tajā tiekoties ar "Kandava/Anzāģe", kas divu spēļu summā pārspēja BK "Grobiņa". Arī trešajā, ceturtajā un piektajā kārtā komandas sacentīsies divu spēļu sērijā. Pirmā spēle BK "Jelgava" paredzēta izbraukumā 30. novembrī, savukārt atbildes mačs Jelgavas sporta hallē plānots 13. decembrī pulksten 20. Pāra uzvarētāji divu spēļu summā tiks tālāk, bet zaudētājiem cīņa noslēgsies.

 

Ceturtajā kārtā Jelgavas un Kandavas pāra uzvarētāji tiksies ar "Nīca/Bli" un BK "Liepāja" pāra uzvarētājiem. Ceturtās kārtas spēles (ceturtdaļfināli) paredzēti 3. vai 4. un 17. vai 18. janvārī. Piektās kārtas spēles (pusfināli) paredzēti 31. janvārī vai 1. februārī un 14. vai 15. februārī. Finālspēle ieplānota 18. februārī, informē Latvijas Basketbola savienībā.

 

 

Foto: Jelgava.lv

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies