4.9 °C, 4.5 m/s, 50.9 %

Sākumlapa JaunumiSportsBMX braucējiem divos Eiropas Kausa posmos – astoņas medaļas
BMX braucējiem divos Eiropas Kausa posmos – astoņas medaļas
02/05/2022

Nedēļas nogalē Beļģijas pilsētā Ravelā aizvadīti divi Eiropas Kausa posmi BMX riteņbraukšanā. Jelgavas sportisti katrā no posmiem izcīnīja pa četrām medaļām.

Eiropas Kausa 5. un 6. posmā Beļģijā startēja astoņi Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas un kluba “Mītavas kumeļi” sportisti.

Eiropas Kausa 5. posmā, kas notika 30. aprīlī, 1. vietu izcīnīja Ģirts Jonkus krūzeros 40–44 gadus vecu vīriešu grupā, 2. vieta – Melānijai Čudarei 11–12 gadus jauno meiteņu grupā un Patrikam Kāpiņam astoņus gadus jauno zēnu grupā, savukārt 3. vieta Markusam Soļimam 13 gadus jauno puišu grupā. “Pavisam finālā iekļuva septiņi no astoņiem mūsu braucējiem, un tas ļoti labs rezultāts,” Jelgavas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” norādīja BMX treneris Uldis Balbeks. Finālā iekļuva un kopvērtējumā 5. vietu izcīnīja Armands Kāpiņš krūzeros 30–39 gadus vecu vīriešu grupā, 6. vieta Renāram Želvim 11 gadus jauno zēnu grupā, 7. vieta Artūram Jonkum deviņus gadus jauno zēnu grupā.

Eiropas Kausa 6. posms notika 1. maijā. Arī šajā posmā finālā iekļuva septiņi Jelgavas braucēji, bet medaļu izcīnīja četri. 1. vieta atkal Ģirtam Jonkum krūzeros 40–44 gadus vecu vīriešu grupā, otrā 11–12 gadus jauno meiteņu grupā  Melānija Čudare, bet astoņus gadus jauno zēnu grupā – Patriks Kāpiņš, otrā bronza arī Markusam Soļimam 13 gadus jauno puišu grupā. Finālā iekļuva un kopvērtējumā 4. vietu izcīnīja Renārs Želvis 11 gadus jauno zēnu grupā un Artūrs Jonkus deviņus gadus jauno zēnu grupā, bet 6. vieta – Armandam Kāpiņam krūzeros 30–39 gadus vecu vīriešu grupā.