7.5 °C, 2.7 m/s, 93.9 %

Sākumlapa JaunumiSportsCīkstoņi cīnās pludmalē
Cīkstoņi cīnās pludmalē
03/08/2020

1. augustā Brocēnu pludmalē notika CSK “Kurzemnieks” atklātais čempionāts pludmales cīņā. Mūsu pilsētas sportisti izcīnīja divas zelta medaļas.

Jelgavas cīņas sporta kluba “Milons” sportisti startēja sportistu grupā, kas dzimuši 2009. gadā un jaunāki. Svara kategorijā līdz 40 kilogramiem uzvarēja Matvejs Glinkins septiņu dalībnieku konkurencē, izcīnot četras uzvaras. Savukārt svara kategorijā līdz 45 kilogramiem uzvarēja Boriss Barinovs, pieveicot savu vienīgo pretinieku šajā vecuma un svara kategorijā.

“Pludmales cīņās var piedalīties jebkura cīņas veida pārstāvji. Vienīgais nosacījums – cīkstoņiem ir jābūt pludmales formā un bez apaviem,” skaidro kluba “Milons” treneris Vladimirs Smirnovs, piebilstot, ka šajās sacensībās no Jelgavas startēja tikai divi sportisti.

Turnīrā pavisam startēja 110 dalībnieki, pārstāvot 12 komandas no Latvijas un Igaunijas.