0.6 °C, 0.7 m/s, 81.9 %

Sākumlapa JaunumiSportsDžudisti izcīna 6. vietu
Džudisti izcīna 6. vietu
13/10/2020

10. oktobrī Rīgas Nacionālajā sporta manēžā tika aizvadīts džudo festivāls “Lido 2020”, kas bija veltīts Venta Čakstiņa piemiņai. Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) džudisti 23 komandu konkurencē izcīnīja 6. vietu.

Džudo festivālā piedalījās ap 350 Latvijas sportistu. Jelgavas BJSS sacensībās pārstāvēja 28 sportisti, kuri izcīnīja 17 medaļas – četras zelta, trīs sudraba un desmit bronzas – un komandu kopvērtējumā ieņēma 6. vietu. Uzvarēja Vsevoloda Zeļonija Sporta skola ar izcīnītām septiņām zelta, desmit sudraba un 12 bronzas medaļām.

Zelta medaļu izcīnīja četri BJSS audzēkņi: Patrīcija Gāznere U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 29 kilogramiem, Ivans Nemņaševs U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 32 kilogramiem, Vilens Vladimirovs U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 55 kilogramiem un Arnolds Losāns U-12 vecuma grupā svara kategorijā virs 55 kilogramiem.

Sudraba medaļu izcīnīja Iļdars Šeluhins U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 27 kilogramiem, Jānis Jakobs Birnītis U-10 vecuma grupā svara kategorijā virs 42 kilogramiem un Maksims Solovjovs U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 38 kilogramiem.

Visvairāk jelgavnieku kontā ir bronzas godalgu: Kristapam Vrubļevskim U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 25 kilogramiem, Aleksandram Popokam U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 32 kilogramiem, Timuram Košmanam U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 35 kilogramiem, Jefimam Votčelam U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 38 kilogramiem, Aleksandram Tuuļam U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 30 kilogramiem, Dāvidam Fūrmanim U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 50 kilogramiem, Sofijai Losānei U-14 vecuma grupā svara kategorijā virs 52 kilogramiem, Daņilam Beliham U-14 vecuma grupā svara kategorijā līdz 42 kilogramiem, Denisam Britikovam U-14 vecuma grupā svara kategorijā līdz 42 kilogramiem un Jegoram Merkuševam U-16 vecuma grupā svara kategorijā līdz 55 kilogramiem.

Šobrīd sportisti gatavojas Latvijas Kausam komandām Ērika Lieknes piemiņai, kas plānots 17. oktobrī.