5.7 °C, 3.9 m/s, 90.4 %

Sākumlapa JaunumiSportsDžudisti pierāda sevi Baltijas čempionātā
Džudisti pierāda sevi Baltijas čempionātā
28/01/2020

25. janvārī Rīgā, olimpiskajā sporta centrā “Elektrum”, norisinājās Baltijas čempionāts džudo U-18 un U-21 vecuma grupās. Divi Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) džudisti kļuva par čempioniem U-21 grupā.

Jaunākajā grupā startēja trīs Jelgavas džudisti – Daniels Rūsis un Iosifs Teļatņikovs svara kategorijā līdz 55 kilogramiem un Artūrs Gorniks svara kategorijā līdz 73 kilogramiem. No viņiem vislabāko rezultātu uzrādīja D.Rūsis, kurš izcīnīja 5. vietu.

U-21 vecuma grupā startēja seši Jelgavas sportisti: Vladimirs Ščerbakovs un Antons Kuzminovs svara kategorijā līdz 60 kilogramiem, Emīls Solovjovs un Maksims Kuzmenko svara kategorijā līdz 73 kilogramiem, Ņikita Skorbenko svara kategorijā līdz 81 kilogramam un Marks Sutika svara kategorijā līdz 90 kilogramiem. Baltijas čempiona titulu savā svara kategorijā deviņu sportistu konkurencē izcīnīja V.Ščerbakovs un 11 sportistu konkurencē – Ņ.Skorbenko.

Jāatgādina, ka V.Ščerbakovs 12. janvārī kļuva arī par Latvijas čempionu džudo pieaugušajiem svara kategorijā līdz 60 kilogramiem.

Kopumā Baltijas čempionātā piedalījās 173 sportisti no trim Baltijas valstīm – Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. BJSS pārstāvēja deviņi treneru Kima Usačeva un Gunta Malēja audzēkņi.