5.8 °C, 3 m/s, 94.5 %

Sākumlapa JaunumiSportsDžudo festivāls “LIDO 2019”
Džudo festivāls “LIDO 2019”
11/11/2019

9.novembrī Rīgā tika aizvadīts ikgadējais starptautiskais bērnu džudo festivāls “LIDO 2019”. Sacensībās startēja džudisti no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Somijas un Latvijas.

Par medaļām cīnījās 11 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas treneru Kima Usačeva, Gunta Malēja un Jekaterinas Krūzes audzēkņi. Jelgavnieki izcīnīja 5 medaļas 3 vecuma grupās. Aleks Patejenoks izcīnīja 3. vietu U-10 vecuma grupā (svara kategorijā 42 kilogrami  un vairāk). U-12 vecuma grupā 2.vietu izcīnīja Katrīna Millere (svara kategorijā līdz 44  kilogramiem). U-14 vecuma grupā 2.vietu izcīnīja Evita Veilande (svara kategorijā līdz 40 kilogramiem). Bronzas godalgas šajā vecuma grupā izcīnīja Anastasija Isajeva (svara kategorijā līdz 44 kilogrami) un  Valdis Feldmanis (svara kategorijā līdz 38 kilogramiem).

Jāpiebilst, ka Jelgavas U-14, U-16 un U-18 vecuma grupas džudisti šobrīd aktīvi gatavojas sacensībām Tartu, kas gaidāmas 16.novembrī.

Informācija un foto: Treneris K.Usačevs