8.2 °C, 4.1 m/s, 92.2 %

Sākumlapa JaunumiSportsEdgars Krūmiņš Sanktpēterburgā izcīna 3. vietu
Edgars Krūmiņš Sanktpēterburgā izcīna 3. vietu
01/04/2021

Latvijas 3×3 basketbola komanda “Riga” ar jelgavnieku Edgaru Krūmiņu sastāvā Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā aizvadījusi Eiropas Vienotās līgas 2. posmu, izcīnot tajā 3. vietu.

Pirmajā sacensību dienā komandas aizvadīja apakšgrupu turnīru. 12 komandas tika sadalītas četrās apakšgrupās, pa trim katrā. Latvijas kvartets pārliecinoši uzvarēja abās apakšgrupas spēlēs – 22:11 pret Krievijas komandu BC “Samara” un 21:17 pret Krievijas komandu “COP Moscow” –, iekļūstot ceturtdaļfinālā.

Ar ceturtdaļfināliem sākās sacensību otrā diena. Mūsu komandas pretinieki ceturtdaļfinālā bija komanda “Inanomo” no Krievijas. To latvieši pieveica ar 20:16 un iekļuva pusfinālā, kur mūsu pretinieki bija Nīderlandes komanda. Diemžēl pret nīderlandiešiem piedzīvots zaudējums ar 18:20. “Piecas sekundes pirms spēles beigām pie neizšķirta rezultāta tiesneši nosvilpa mums pārkāpumu, piešķirot pretiniekiem divus soda metienus un pēc tiem – bumbu. Līdz ar to mums nebija pat iespēju atspēlēties. Sports ir nežēlīgs,” izšķirošo spēli Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” komentēja Edgars Krūmiņš. Latvijas komanda šajā posmā ierindojās 3. vietā.

Pēc diviem aizvadītiem posmiem komanda “Riga” ir Eiropas Vienotās līgas līderi. Pirmajā posmā latvieši bez Edgara Krūmiņa, kurš ārstēja mikrotraumu, izcīnīja 1. vietu.

Eiropas Vienotajā līgā būs trīs posmi un fināls.