5.8 °C, 2.2 m/s, 95.9 %

Sākumlapa JaunumiSportsEiropas čempionātā izcīna 9. vietu
Eiropas čempionātā izcīna 9. vietu
04/12/2020

Jelgavas boksa kluba “Olimpiskais rings” bokseris Daniils Vocišs Eiropas čempionātā junioriem (U-17), kas no 23. novembra līdz 3. decembrim norisinājās Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā, izcīnījis 9. vietu, informē Latvijas Boksa federācija.

D.Vocišs startēja svara kategorijā līdz 63 kilogramiem, kurā kopumā piedalījās 15 bokseri. “Šīs Daniilam bija pirmās šāda mēroga sacensības. Diemžēl viņš pirmajā cīņā zaudēja pēc punktiem Moldāvijas sportistam un no tālākas dalības čempionātā izstājās,” stāsta Daniila treneris Aleksandrs Knohs. Kopvērtējumā D.Vocišs ieņēma 9. vietu, un treneris to vērtē kā labu rezultātu debijas reizē.

Kopumā Latvijas valsts izlasi Eiropas čempionātā boksā junioriem pārstāvēja seši sportisti. Viens izcīnīja sudraba medaļu, trīs bokseri ieguva 5. vietu, divi bokseri ieguva 9. vietu.