8 °C, 3.5 m/s, 48.8 %

Sākumlapa JaunumiSportsFC “Petrow/Jelgava” debijā Čempionu līgā piedzīvo zaudējumu
FC “Petrow/Jelgava” debijā Čempionu līgā piedzīvo zaudējumu
28/11/2020

Šodien Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, tika aizvadīta UEFA Čempionu līgas priekšsacīkšu kārtas spēle starp komandām FC “Petrow/Jelgava” un FC “Lučenec”, kas ir Slovākijas vadošā komanda. Spēlē uzvarēja un dalību turnīrā turpinās viesi.

Telpu futbola spēlei ir divi 20 minūtes ilgi puslaiki. Pirmie spēlē vārtus guva viesi no Slovākijas, panākot 1:0, tomēr “Petrow/Jelgava” spēlētājam Maksimam Seņam izdevās rezultātu izlīdzināt un uz tablo panākt 1:1. Pirmā puslaika izskaņā viesi tomēr vēlreiz pārspēja mūsu vārtsargu, un pārtraukumā komandas devās ar rezultātu 2:1 Slovākijas komandas labā.

Otrā puslaika sākumā viesi vēl palielināja savu pārsvaru – 3:1 –, un kādu brīdi jau šķita, ka spēles liktenis ir izšķirts, tomēr tā nebūt nebija. Vispirms vienus vārtus atguva Miks Babris, bet 6,4 sekundes līdz spēles beigām vēlreiz precīzs bija un neizšķirtu – 3:3 – panāca Maksims Seņs.

Tas nozīmē, ka komandām bija jāaizvada papildlaiks – divreiz pa piecām minūtēm. Kad papildlaiks jau gāja uz beigām, lielisku iespēju neizmantoja “Petrow/Jelgava” spēlētājs Dmitro Šamli, bet pretinieki savu izdevību izmantoja un izvirzījās vadībā ar rezultātu 4:3. Lai gan vēl bija atlikusi pusotra minūte, lai rezultātu izlīdzinātu un uzvarētu, “Petrow/Jelgava” tas neizdevās un nācās samierināties ar zaudējumu Čempionu līgas debijas spēlē.

Jāatgādina, ka FC “Petrow/Jelgava” pagājušajā sezonā pirmoreiz kļuva par Latvijas čempioniem un līdz ar to šosezon tika pie iespējas debitēt UEFA Čempionu līgā. UEFA Čempionu līgas sacensībās šosezon ieviestas izmaiņas izspēles formātā – priekšsacīkšu kārtā 46 komandas sadalītas 23 pāros, uzvarētāju nosakot vienā mačā. Līdz ar to FC “Petrow/Jelgava” dalība Čempionu līgā ir noslēgusies.