7.6 °C, 3.5 m/s, 93.9 %

Sākumlapa JaunumiSportsGunārs Getners kļūst par pasaules čempionu karatē
Gunārs Getners kļūst par pasaules čempionu karatē
15/10/2019

No 11.līdz 13.oktobrim  Čehijas pilsētā Karlovi Vari norisinājās “27. Pasaules SKDUN Šotokan karatē čempionāts 2019”, kurā piedalījās vairāk kā 2500 dalībnieku no 47 valstīm.

Latviju pārstāvēja 17 labākie sportisti, kuri sacensībās izcīnīja 1 zelta, 3 sudraba un 3 bronzas medaļas. Sacensībās no Jelgavas startēja četri Austrumu cīņu sporta kulba “SHINRI” karatisti. Jelgavnieki mājās pārveda 1 zelta un 2 sudraba godalgas.

Pasaules čempiona titulu “kumite” veterānu grupā izcīnīja Gunārs Getners, kurš cīnījās vecuma kategorijā 60+ . Kluba treneris Aleksandrs Bistrovs norāda, ka šajā vecuma kategrorijā cīnījās 15 dalībnieku un G.Getners noturēja pārliecinošu uzvaru 5 kārtās. A.Bistrovs  ar lepnumu paskaidro, ka pareizs uzturs un fizisko aktivitāšu kopums vainagojas ar panākumiem.

2 sudraba godalgas izcīnīja Kims Petrovs, kurš pārstāvēja 18+  vecuma grupu un cīnījās melno jostu kategorijā. K.Petrovs izcīnīja 2.vietu gan “kata” kategorijā , gan “kumite” kategorijā  (svarā līdz 75 kilogramiem). Finālā K.Petrovs tikās ar karatistu no Bulgārijas. Pamatlaikā cīņa beidzās ar rezultātu 1:1, bet papildlaikā mūsu sportists piekāpās sāncensim.

Informācija un foto: Treneris A.Bistrovs