4.3 °C, 4 m/s, 51.5 %

Sākumlapa JaunumiSportsHK “Zemgale/LLU” dalību Somijas līgā sāk ar uzvaru
HK “Zemgale/LLU” dalību Somijas līgā sāk ar uzvaru
30/09/2022

Šodien debijas spēli Somijas pēc spēka otrajā līgā “Mestis” aizvadīja Jelgavas hokeja komanda HK “Zemgale/LLU”. Līdzjutējiem skandējot “Malači! Malači!”, jelgavnieki svinēja uzvaru ar 4:3 pret komandu “Peliitat”. Sestdien komandas tiksies atkal.

Spēle tika atklāta ar Jelgavas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa uzrunu un simbolisku ripas iemetienu. Valsts himnu izpildīja mūziķis Ivo Fomins, kura dēls Rihards Ričards tagad spēlē Jelgavas komandā. Priekšnesumus demonstrēja Jelgavas Ledus sporta skolas daiļslidotājas.

Pirmajā periodā pārliecinošāku sniegumu demonstrēja somu komanda, kas panāca 2:0. Otrajā periodā mājinieki īsā laikā iemeta divus golus un izlīdzināja rezultātu 2:2, bet atlikušajā laikā vēl divreiz pārspēja pretinieku vārtsargu, izvirzoties vadībā ar 4:2. Trešā perioda pašās beigās – 12 sekundes pirms spēles beigu signāla – somi vienus vārtus atguva, bet mājiniekiem izdevās noturēt uzvaru ar rezultātu 4:3. Vārtus HK “Zemgale/LLU” sastāvā guva Kristaps Roķis, Daniels Andersons, Roberts Petrovičs un Ričards Bernhards (vairākumā).

Jau sestdien, 1. oktobrī, pulksten 17 komandas vēlreiz tiksies Jelgavas ledus hallē. Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā Jelgavas kluba mājaslapā www.hkzemgale.lv.