6.6 °C, 3.4 m/s, 92.9 %

Sākumlapa JaunumiSportsHK “Zemgale/LLU” trīs vārtus gūst mazākumā un uzvar HS “Rīga”
HK “Zemgale/LLU” trīs vārtus gūst mazākumā un uzvar HS “Rīga”
14/09/2019

Otro sezonas spēli aizvadījis HK “Zemgale/LLU, Jelgavas ledus hallē tiekoties ar HS “Rīga“. Jelgavas komanda izcīnīja otro uzvaru, pretiniekus pārspējot ar 4:1 (1:0; 1:0; 2:1). Jāpiebilst, ka trīs vārtus mājinieki guva, spēlējot mazākumā.

Pirmais periods bija bagāts noraidījumiem, tāpēc komandas lielu daļu spēles laika aizvadīja nevienādos sastāvos. Vienu šādu epizodi izmantot izdevās jelgavniekiem, gūstot vārtus mazākumā – 16. minūtē rīdzinieku vārtsargu Rūdolfu Gustu Lazdiņu pārspēja Juliāns Misjus. Jāpiebilst, ka viņš vārtus guva arī HK “Zemgale/LLU” pirmajā sezonas spēlē. Vēlāk rīdziniekiem izdevās ieraidīt ripu arī Reiņa Petkus sargātajos vārtos, bet gols netika ieskaitīts, un komandas pārtraukumā devās ar rezultātu 1:0.

Otrā perioda sākumā jelgavniekiem izdevās palielināt savu pārsvaru, vēlreiz gūstot vārtus mazākumā. Šoreiz – 23. spēles minūtē – precīzs bija Aleksandrs Novikovs. Atlikušajā laikā abu komandu vārtsargi bija uzdevumu augstumos, neļāva pretiniekiem iekarot vārtus, un periods noslēdzās ar 2:0 mājinieku labā.

Trešā perioda pirmā puse bija diezgan vienmuļa, bet otrā puse bija notikumiem bagāta. Vispirms jelgavnieki panāca 3:0 – otro reizi precīzs bija J.Misjus. Pāris minūtes vēlāk mājinieki iesita ceturto golu, un šoreiz – atkal spēlējot mazākumā. Otro reizi šajā spēlē precīzs bija arī  A.Novikovs. Jāpiebilst, ka viņš šobrīd ir labākais vārtu guvējs Jelgavas komandas rindās – viņam divās spēlēs ir jau četri gūti vārti.

Turpinot spēlēt mazākumā, jelgavnieki vienus vārtus arī zaudēja – mūsu vārtsargu pārspēja Roberts Zalāns, panākot 1:4. Spēles izskaņā pēc jelgavnieku izpildīta spēka paņēmiena izcēlās kautiņš, pēc kura noraidījumus saņēma vairāki abu komandu spēlētāji, bet situācija veiksmīgāk izvērtās viesiem, kuri varēja spēlēt vairākumā. Vārtus gūt viņiem neizdevās, sekoja arī pārkāpums, un pēdējās 36 sekundes rīdzinieki aizvadīja mazākumā.

Rezultāts gan pēdējās minūtēs nemainījās, un spēle noslēdzās ar 4:1 jelgavnieku labā. Par labāko spēlētāju mūsu komandā tika atzīts J.Misjus, bet pretinieku komandā šis tituls piešķirts vārtsargam.

Kopumā spēlē jelgavnieki izpildīja 43 metienus uz pretinieku vārtiem, rīdzinieki atbildēja ar 18 metieniem, savukārt iemetienu attiecība spēlē bija 32:36 par labu viesiem.

Nākamā HK “Zemgale/LLU” spēle būs 18. septembrī pulksten 19 “Kurbada” ledus hallē pret Latvijas vicečempioniem HK “Kurbads”.