Iznāks trešais LLU express ziņu raidījums

21.04.2021.

Ceturtdien, 22. aprīlī, pulksten 15 LLU portālā un "Facebook" kontā pie skatītājiem nonāks jau trešais LLU express ziņu raidījums, kas šoreiz veltīts pavasarīgām tēmām. Šajā raidījumā kopā ar LLU express ziņu vadītāju Aivi Ceriņu varēs izzināt, kā sagatavoties siltajai sezonai ikkatrā dzīves jomā, informē universitātē.

Šajā laikā, kad nereti tiek strādāts mājas apstākļos, dators ir kļuvis par teju labāko draugu, tāpēc LLU express ziņās skatītāji varēs iepazīt, kas ir kiberhigiēna jeb kā pašiem apkopt savu datoru. Tāpat, laikam kļūstot arvien siltākam un dabai mostoties, arvien vairāk laika ārtelpās pavadām ne tikai mēs paši, bet arī mūsu mājas mīluļi, kuru lielākais siltā laika bieds ir ērces. Kā ar tām cīnīties - par to skatītājus informēs Veterinārmedicīnas fakultātes pētnieki. Kopā ar Tehniskās fakultātes profesoriem būs iespēja sagatavot velosipēdu siltajai sezonai, bet studentiem un skolēniem, kuriem pavasara laikā jāgatavojas sesijai un eksāmenu kārtošanai, padomus par kafiju un veselīgiem tās lietošanas paradumiem sniegs Pārtikas tehnoloģijas fakultātes pētniece.

 

Raidījuma laikā skatītāji aicināti LLU "Facebook" lapā iesaistīties ar jautājumiem un dalīties savā pieredzē par aktuālajiem tematiem, tādējādi kļūstot par LLU express ziņu dalībniekiem. Savukārt ja palaistas garām pirmo divu raidījumu tiešraides, interesenti aicināti ieskatīties universitātes mājaslapā, kurā arī turpmāk tiks publicēti visi aizvadīto raidījumu tiešraižu ieraksti.  

 

 

Foto un informācija: Latvijas Lauksaimniecības universitāte

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies