Jaunākās vakances: "Junda" aicina darbā interešu izglītības skolotājus

20.07.2022. Jaunrades nams "Junda"

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, Jaunrades nams "Junda" piedāvā vairākas vakances. Tāpat arī citas pilsētas izglītības iestādes aicina darbā pedagogus.

"Junda" aicina darbā interešu izglītības skolotāju tehniskās jaunrades jomā (nepilna slodze) ar algu 453 eiro. Darbs tiek piedāvāts arī interešu izglītības skolotājam pulciņos "Floristika", "Šūšana", "Radi, spēlē un eksperimentē", "Interjera dizains", "Foto un Video", "Animācija" , "Lediņu" bitītes". Visas vakances ir aktīvas līdz 15. augustam. CV sūtīt uz e-pastu junda@izglitiba.jelgava.lv.

 

Savukārt SIA "Zemgales EKO" līdz 28. jūlijam aicina pieteikties šādām vakancēm: otrreizējo izejvielu šķirotājs ar algu 550 eiro un presēšanas iekārtas operators ar algu 650 eiro, tālrunis 29357119. Uzņēmums meklē arī ražošanas direktoru, piedāvājot atalgojumu 1400 eiro. Pieteikties vakancei var līdz 28. jūlijam, sūtot CV uz e-pastu: aleksejs.jankovskis@eko.jelgava.lv.

 

Dažādas vakances piedāvā arī citi pilsētas uzņēmumi. Tā SIA "GPower" piedāvā darbu elektriķim, autoelektriķim un metinātājam (MIG/MAG) ar algu no 5 līdz 10 eiro stundā, kā arī palīgstrādniekam ar algu līdz 1000 eiro. Pieteikumus vakancēm var sūtīt uz e-pastu: martins@greenpower.lv.       

      

SIA "Minor color" darbā aicina transportlīdzekļu krāsotāju, piedāvājot algu no 1300 līdz 1600 eiro mēnesī. Pieteikties, rakstot uz e-pastu: minorcolor@inbox.lv vai pa tālruni 20035895.

 

Savukārt SIA "HR TRANS" meklē būvstrādnieku, piedāvājot algu no 1146 līdz 2000 eiro. Vakancei var pieteikties rakstot uz epastu: vakances@hrtrans.eu.

Ar pilnu aktuālo vakanču sarakstu pilsētā var iepazīties Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies