Jelgavas airētājiem Daugavpilī trīs uzvaras

16.05.2022. Sporta servisa centrs

Aizvadītajā sestdienā, 14. maijā, Daugavpilī, jaunizveidotā Stropu ezera airēšanas distancē, notika Latvijas Airēšanas federācijas balvu izcīņa un Daugavpils Individuālo sporta veidu skolas (DISVS) Kausa izcīņa airēšanā. Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) airētāji izcīnīja trīs uzvaras.

Sacensības pulcēja visu Latvijas vadošo sporta skolu airētājus – bija pārstāvēta DISVS, Jelgavas BJSS, Murjāņu Sporta ģimnāzija, sporta klubi "Jūrmalas sports", AK "Lielupe" un "RAK".

 

Latvijas Airēšanas federācijas balvu izcīņā open grupā vieniniekos uzvarēja Jelgavas BJSS sportists Romeo Mednis, savukārt junioru B vecuma grupā pārairu divniekos – Jānis Eglājs un Svens Edgars Elksnis.

 

DISVS Kausa izcīņā pārairu četriniekā sīvā cīņā uzvarēja Jelgavas četrinieks: Matīss Vītols, Ņikita Kolosovs, Edgars Rinčs un Ņikita Voisets. "Uzvaru izcīnīja arī mūsu meiteņu četrinieks – Beāte Bondare, Liāna Sadigova, Amīna Minajeva un Alija Minajeva –, bet, atgriežoties uz plostiem meitenes pieļāva nelielu kļūdu un tika diskvalificētas," Jelgavas pašvaldības iestādei "Sporta servisa centrs" pastāstīja Jelgavas BJSS airēšanas trenere Agita Puriņa. Viņa piebilst, ka līdzīgu kļūdu – atgriežoties pie plostiem, vienai bojai nobrauca pa nepareizo trasi, vēlreiz iebraucot trasē, – pieļāva arī Daugavpils puiši, kas arī tika diskvalificēti. "Trijām no mūsu meitenēm šī bija debija sacensībās, tāpēc esam priecīgi un lepni par rezultātu, neskatoties uz muļķīgo kļūmi un bargo sodu," tā A.Puriņa.

 

Viņa vērtē, ka sacensības Daugavpilī notika skaistā vietā ar salīdzinoši labi iekārtotu distanci, kurā sportistiem netraucē motorlaivas un makšķernieki, kā tas ir Jūrmalā.

 

Foto: A.Puriņa

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies