4 °C, 3.9 m/s, 54.8 %

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas atklātajā 3×3 basketbola turnīrā noskaidroti uzvarētāji piecās grupās
Jelgavas atklātajā 3×3 basketbola turnīrā noskaidroti uzvarētāji piecās grupās
30/05/2022

Jelgavas pilsētas svētku laikā, 29. maijā, Pasta salas slidotavā notika Jelgavas atklātais 3×3 basketbola turnīrs, kas pulcēja 30 komandas. Uzvarētāji noskaidroti piecās grupās.

Vīriešu “Open&35+” grupā startēja 11 komandas. Uzvaru izcīnīja komanda “+U17”, kuras sastāvā spēlēja Kristiāns Armanovs, Kristiāns Pastors, Rūdolfs Švītiņš un Artūrs Lazdiņš. 2. vietu izcīnīja komanda “Svešinieki”, kuras sastāvā spēlēja Aleksandrs Ganža, Rainers Blūms, Renārs Indriksons un Uvis Strogonovs. 3. vietu izcīnīja komanda “Vilki-1”, kuras sastāvā spēlēja Aigars Saulīte, Oskars Genavs, Andis Zeidmanis un Kaspars Iesalnieks.

Puišu U-16 grupā startēja deviņas komandas, tostarp viena meiteņu komanda ārpus konkurences. Šajā grupā uz pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa komanda “Ukrain Basket U-16”, kuras sastāvā spēlēja Bogdans Maļičs, Mirons Denilovs, Jehors Karnilenko un Jevgeņijs Sokurs. 2. vietu izcīnīja komanda “Valka/Kharkiv U-16”, kuras sastāvā spēlēja Aleksejs Morozovskis, Vlads Šapavalovs, Jehors Fuks un Artjoms Litvinuhs. 3. vietu izcīnīja komanda “Cherkasi U-16”, kuras sastāvā spēlēja Deniss Latenko, Romans Vojdenko, Danila Pilipjuks un Deniss Petļuks.

Meiteņu komanda “Vecās mēbeles”, kas spēlēja kopā ar puišiem, kļuva par uzvarētājām meiteņu U-16 grupā. Komandas sastāvā spēlēja Rebeka Gorbunova, Ieva Stallīte, Sabīne Rutka un Ance Krūmiņa.

Puišu U-13 grupā startēja septiņas komandas. Uzvarēja komanda “Jelgavas puiši” ar Kristapu Kaufeldu, Kristiānu Klūnu, Aleksi Leiti un Raineru Zīli sastāvā. 2. vietu izcīnīja komanda “Asie gurķīši” šādā sastāvā: Arnolds Kalniņš, Reinis Rīders, Bruno Rīders un Edvards Šalajevs. 3. vietu izcīnīja komanda “MKPR”, kuras sastāvā spēlēja Matīss Grīnbergs, Renārs Kalniņš, Patriks Grinsons un Kārlis Veismanis.

Meiteņu U-13 grupā startēja trīs komandas. 1. vietu izcīnīja komanda “EMMA”, kuras sastāvā spēlēja Amanda Stankēviča, Elīna Pilandere, Maija Marnauza un Maija Marija Dombrovska. 2. vietu izcīnīja komanda “Kamenes” šādā sastāvā: Gabriela Rumpe, Alise Bumbule, Evelīna Kazāka un Karolīna Rune. 3. vietu izcīnīja komanda “Tīklu plēsēji”, kuras sastāvā spēlēja Paula Goldmane, Marta Vecele, Laura Gausiņa un Ance Zālīte.

Sacensības organizēja biedrība “Basketbola klubs “Jelgava”” sadarbībā ar Jelgavas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs”. Jāpiebilst, ka otrs šīs vasaras atklātais 3×3 basketbola turnīrs notiks Piena, maizes un medus svētku laikā 27. augustā.