8 °C, 3.5 m/s, 92.1 %

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas badmintonists izcīna 3. vietu
Jelgavas badmintonists izcīna 3. vietu
02/09/2020

Jelgavā notikušajā pasaules reitinga badmintona turnīrā “Yonex Latvia International 2020” visās piecās disciplīnās uzvarēja Igaunijas sportisti. Savukārt vienīgais jelgavnieks, kurš piedalījās šajā turnīrā, izcīnīja 3. vietu.

Jelgavu turnīrā pārstāvēja Pauls Eliass Rozenvalds, kurš jauktajās dubultspēlēs kopā ar siguldieti Artu Priednieci viņš izcīnīja 3. vietu turnīrā. Jāpiebilst, ka Latvijas sportisti izcīnīja vēl divas bronzas medaļas – abas sieviešu dubultspēlēs.

embed

“Yonex Latvia International 2020”, kas no 28. līdz 30. augustam norisinājās Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā, bija pirmais Pasaules badmintona reitinga turnīrs pēc Covid-19 izraidītās pandēmijas, tāpēc turnīram bija pievērsta īpaša uzmanība visā pasaulē. Spēles tiešraidē skatījās ne tikai Latvijā un Eiropā, bet arī daudzviet pasaulē, tai skaitā Indonēzijā, Pakistānā, Nepālā un Kolumbijā, informē Latvijas Badmintona federācijā. Turnīram sākotnēji pieteicās 118 spēlētāji no 19 valstīm, taču Covid-19 izplatības dēļ beigās pārstāvēto valstu saraksts saruka līdz piecām – Latvija, Igaunija, Lietuva, Vācija un Itālija.

Turnīra uzvarētāji saņēma Jelgavas keramiķes Unas Ļahas darināto māla svečturi, “BloomShop” floristes Elīnas Kostikas ziedu kompozīciju, “Evelatus” bezvadu austiņas un dāvanas no “Lavazza”, “Herkuless” un Jelgavas uzņēmuma “Karameļu darbnīca”.

Turnīru rīkoja Jelgavas badmintona klubs sadarbībā ar Latvijas Badmintona federāciju un Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs”.