8.2 °C, 6 m/s, 78.9 %

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas BMX braucējiem medaļas Eiropas kausa posmos Valmierā
Jelgavas BMX braucējiem medaļas Eiropas kausa posmos Valmierā
26/06/2022

Nedēļas nogalē Māra Štromberga BMX trasē Valmiera notika Eiropas kausa BMX 11. un 12. posms, kurā ar labiem panākumiem startēja arī Jelgavas BMX kluba Mītavas kumeļi un Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas sportisti. Jelgavnieku kontā sešas 1. vietas.

BMX treneris Uldis Balbeks informē, ka Jelgavas BMX braucējiem Eiropas kausa posmos veicies diezgan labi. Sestdien lielajā finālā iekļuva un 1. vietu savā G11/12 grupā izcīnīja Ramona Bāre, G10 grupā 1. vieta – Evelīnai Līkumai, CR40+ grupā 1. vieta – Ģirtam Jonkus, bet B13 grupā 1. vietu izcīnīja Markuss Soļims. Sestdien sacensības ar 2. vietu noslēdza Aleksis Lānso B10 grupā, Patriks Kāpiņš B8 grupā, bet ar 3. vietu Āris Koško B10 grupā, Raimo Soldāns B9 grupā un Emīlija Zavinska G13/14 grupā. Everts Vējkājis B9 grupā sestdien sacensības noslēdza 4. vietā, bet Ilvis Hugo Eihentāls junioros izcīnīja 8. vietu.

Savukārt svētdien 12. posmā no jelgavniekiem finālā tika un 1. vietu izcīnīja Ģirts Jonkus CR40+ grupā, Evelīna Līkuma G10 grupā, Ramonai Bārei 2. vieta G11/12 grupā, 2. vieta arī Raimo Soldānam B9 un Patrikam Kāpiņam B8 grupā. Emīlija Zavinska 12. posmu noslēdza 3. vietā G13/14 grupā, Everts Vējkājis – 4. vietā B9 grupā, Aleksis Lānso – 5. vietā B10 grupā, bet Markuss Soļims Eiropas kausa 12. posmā izcīnīja 8. vietu B13. Treneris U.Balbeks papildina, ka Markuss finālā, atrodoties 1. vietā, piedzīvoja kritienu un šī iemesla dēļ ierindojās tikai 8. vietā.