8.2 °C, 5.6 m/s, 78.1 %

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas bokseriem panākumi starptautiskā turnīrā Lietuvā
Jelgavas bokseriem panākumi starptautiskā turnīrā Lietuvā
28/10/2019

Aizvadītajā nedēļas nogalē  kluba “Olimpiskais rings” bokseri piedalījās starptautiskā turnīrā  Lietuvas pilsētā Kalvarijā un atklātajā ringā Rīgā.

Izcilas uzvaras Lietuvā izcīnīja Jelgavas bokseris Endijs Ivanovs (svara kategorijā līdz 69 kilogramiem). Sportists pusfinālā un finālā nokautēja bokserus no Polijas, izcīnot 1.vietu un saņemot turnīra kausu. 2.vietu izcīnīja bokseris Daniils Vocišs (svara kategorijā līdz 56 kilogramiem). 3 vietā ierindojās Artūrs Vaišļa (svarā līdz 43 kilogramiem) un Ruslans Miļuns (svarā līdz 56 kilogramiem ), pusfinālā zaudējot Lietuvas sportistiem. Starptautiskajā turnīrā sportistu delegāciju vadīja Juris Šleija.

Atklātajā ringā Rīgā piedalījās bokseri, kuri nesen uzsākuši savas sportista gaitas. Turnīrā pārliecinošas uzvaras izcīnīja Ritvars Šveida, Timofeis Kaliņonoks un Daniils Jefimovs. Kluba treneris Aleksandrs Knohs ir gandarīts un lepns par bokseru jaunās paaudzes sasniegumiem.

Informācija un foto: treneris A. Knohs