-0.3 °C, 2 m/s, 79.7 %

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas džudistiem “Bērnu kausā” desmit medaļas
Jelgavas džudistiem “Bērnu kausā” desmit medaļas
01/06/2022

28. maijā Rīgā notika Latvijas Džudo federācijas sacensību “Bērnu kauss 2022” otrais posms. Jelgavas jaunie džudisti izcīnīja desmit medaļas.

Sacensībās startēja U-10 un U-12 vecuma sportisti, un, kā informē Latvijas Džudo federācija, kopumā piedalījās 193 džudisti.

Jelgavas sportisti izcīnīja desmit medaļas – vienu zelta, piecas sudraba un četras bronzas. Zelta medaļu izcīnīja Marks Portakovs U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 27 kilogramiem.

Sudraba medaļu izcīnīja Elīna Šeluhina U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 26 kilogramiem, Adrians Zeļonijs U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 50 kilogramiem, Milana Krivanosa U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 32 kilogramiem, Damirs Solovjovs U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 30 kilogramiem un Jānis Jakobs Birnītis U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 50 kilogramiem.

Bronzas medaļu izcīnīja Martins Putins U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 30 kilogramiem, Ņikita Vaitehovičs U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 46 kilogramiem, Kristaps Vrubļevskis U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 27 kilogramiem un Tamerlans Voroņeckis U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 42 kilogramiem.